Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Kierownik Kontroli Jakości w Laboratorium

Pracodawca: Hays Numer referencyjny: 1111603 Data publikacji: 11 października 2018 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Przemysł i inżynieria: Biochemia, Biologia, Chemia, chemia fizyczna, fizyka

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kierownik Kontroli Jakości. Zakład znajduje się w północno - wschodniej części województwa mazowieckiego.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizację procesu kontroli jakości oraz nadzór nad pracą działów kontroli jakości dostaw, produkcji oraz laboratorium, w tym zarządzanie pracownikami tych działów. Do jej zadań będzie należało stwierdzenie nieprawidłowości mogących negatywnie wpływać na jakość i bezpieczeństwo wyrobów, blokowanie partii niezgodnych oraz podejmowanie akcji korekcyjnych i naprawczych, jak również analiza przyczyn wystąpienia niezgodności. Osoba na tym stanowisku będzie brała udział w tworzeniu procesów związanych z zarządzaniem BHP i ochroną środowiska. W zakres odpowiedzialności wchodzi zarządzanie procesem reklamacji, kontakt z klientami oraz udział w audytach wewnętrznych.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy doświadczenia na podobnym stanowisku w pracy w zakładzie produkcyjnym z branży spożywczej oraz doświadczenia w pracy w laboratorium fizykochemicznym i mikrobiologicznym, w tym min. 3 lata na stanowisku kierowniczym. Poszukujemy Kandydatów z wykształceniem wyższym, preferowane kierunki: chemia, biologia, technologia żywności.
Wymogiem koniecznym jest dobra znajomość języka angielskiego, jak również znajomość standardów bezpieczeństwa żywności IFS, BRC, znajomość normy ISO9001, mile widziana znajomość norm ISO14001 i OHSAS 18001.

Oferujemy

Nasz Klient oferuje pracę w renomowanej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, niezbędne narzędzia pracy i możliwość rozwoju kompetencji.

Hays

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa Hays posiada 237 biur w 32 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów. Polski oddział firmy istnieje od 2003 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku.