Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Koordynator ds. Kluczowych Klientów

Pracodawca: Hays Numer referencyjny: 1099045 Data publikacji: 09 stycznia 2018 Lokalizacja: Cała Polska Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Energia: Ropa, gaz i węgiel, Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Twoja następna firma to międzynarodowy dostawca energii elektrycznej i gazu.

Twoje następne stanowisko to Koordynator ds. Kluczowych Klientów. W swojej codziennej pracy będziesz nawiązywał pozytywne relacje biznesowe z segmentem małych i średnich przedsiębiorstw, co przełoży się na efektywną sprzedaż energii elektrycznej i gazu.

Wymagania

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Od Kandydata oczekujemy przede wszystkim proaktywności. Ważnym aspektem jest również doświadczenie we współpracy z Klientem biznesowym w zakresie sprzedaży. Poszukujemy Kandydatów nastawionych nie tylko na obsługę aktywnych, ale również na pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie długofalowych relacji. Istotnym atutem będzie doświadczenie w branży energetycznej, telekomunikacyjnej lub ubezpieczeniowej.

Oferujemy

Co zyskujesz?
Poprzez pracę dla naszego Klienta otrzymujesz szansę rozwoju w międzynarodowej organizacji, w perspektywicznej branży energetycznej. Firma zapewnia szereg dodatków socjalnych i atrakcyjny system premiowy. Nasz Klient wyposaży Cię w takie narzędzia jak samochód, laptop i telefon, które umożliwią aktywną pracę w rynku oraz na zasadzie home office.

Hays

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa Hays posiada 237 biur w 32 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów. Polski oddział firmy istnieje od 2003 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku.