Więcej  ›
16.04.2024 16 kwietnia 2024

Regionalny Inżynier Sprzedaży (rynek komunalny)

Pracodawca: Hays Numer referencyjny: 1117663 Data publikacji: 20 marca 2019 Lokalizacja: Home office - Cała Polska Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Woda: Dystrybucja, wodociągi, Oczyszczanie ścieków

Opis stanowiska

Poszukujemy osób ze znajomością branzy wod-kan - skandynawski producent.

Twoja następna firma
Międzynarodowy, dynamicznie rozwijający się producent wysokiej jakości rozwiązań inżynierskich z zakresu rozwiązań procesowych dedykowanych do oczyszczalni wody i ścieków, różnych gałęzi przemysłu, branży budowlanej, HVAC. Jest to znana marka rozwiązań takich jak armatura, automatyka, zawory, systemy wymiany ciepła i pokrewne.

Twoje następne stanowisko
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sprzedaż rozwiązań firmy, części zamiennych oraz usług serwisowych. Regionalny Inżynier Sprzedaży będzie wyszukiwał i pozyskiwał klientów badał potrzeby, prowadził rozmowy handlowe, przygotowywał oferty oraz prowadził spotkania w klientami. Na co dzień będzie również odpowiedzialny za opiekę i rozwój relacji z kluczowymi klientami firmy. Wśród klientów znajdują się oczyszczalnie wody, ścieków, firmy inżynieryjne, wykonawcze, biura projektowe. Nowo zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za promowanie marki, przygotowywanie raportów z bieżącej działalności, udział w targach i wydarzeniach branżowych.

Wymagania

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osób z doświadczeniem w sprzedaży w branży inżynieryjnej (rozwiązania procesowe, pompy, zawory, armatura, HAVC, i pokrewne). Poszukiwania osoba powinna mieć doświadczenie we współpracy z klientami komunalnymi (oczyszczalnie wody, ścieków) oraz biurami projektowymi, architektami, firmy wykonawczymi oraz inwestorami. Wykształcenie wyższe techniczne będzie atutem, np. inżynieria środowiska, ochrona środowiska, mechanika i budowa maszyn, inżynieria procesowa, energetyka, ciepłownictwo. Konieczna jest znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację. Szansę sprawdzenia się na tym stanowisku ma osoba komunikatywna, dobrze zorganizowana, zorientowana na biznes i na realizację celów oraz chętna do rozwoju.

Oferujemy

Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje stabilną i ciekawą pracę dla znanej i dużej firmy z produktami bardzo dobrej jakości, samodzielność w działaniu, liczne szkolenia, atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia grupowe, bony i paczki świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku), narzędzia do pracy oraz możliwości rozwoju.

Hays

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa Hays posiada 237 biur w 32 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów. Polski oddział firmy istnieje od 2003 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku.