Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Specjalista Ds. Analizy Rynku (gospodarka odpadami, utrzymanie dróg)

Pracodawca: Hays Numer referencyjny: 1092097 Data publikacji: 17 sierpnia 2017 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gospodarka odpadami: Ewidencja, raporty
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Zrównoważony rozwoj, CSR, Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Twoja następna firma
Obecnie dla jednego z naszych Klientów, działającego w obszarze utrzymania dróg i usług komunalnych, prowadzimy rekrutację na stanowisko Specjalisty Do Spraw Analizy Rynku.

Twoje następne stanowisko
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za monitorowanie rynku w zakresie polityki cenowej firmy oraz działań konkurencji. Do jej zadań należeć będzie bieżący nadzór nad otoczeniem firmy, opracowywanie optymalnych i konkurencyjnych ofert, kalkulacje cenowe oraz przygotowywanie potrzebnej dokumentacji. Specjalista Ds. Analizy Rynku będzie odpowiedzialny za planowanie, wyznaczanie kierunku rozwoju i realizowanie strategii rynkowej spółki. Oprócz tego do obowiązków należeć będzie utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami oraz wsparcie przy pozyskiwaniu nowych.

Wymagania

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Idealny Kandydat powinien posiadać co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku z obszaru analizy i monitorowania rynku dotyczącego utrzymania dróg lub usług komunalnych. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

Co zyskujesz?
Klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę. Praca w Krakowie.

Hays

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa Hays posiada 237 biur w 32 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów. Polski oddział firmy istnieje od 2003 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku.