Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista ds. BHP

Pracodawca: Hays Numer referencyjny: 1115403 Data publikacji: 04 stycznia 2019 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP
Ryzyko: Zagrożenia technologiczne, awarie przemysłowe

Opis stanowiska

HSE Specialist , Specialista ds. bezpieczeństwa i higieny pracy

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Automotive zlokalizowanej w okolicach Krakowa poszukujemy Kandydatów na stanowisko Specjalisty ds. BHP

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć między innymi:
  • Nadzór nad bezpieczeństwem i środowiskiem pracy w zakładzie produkcyjnym
  • Szkolenie pracowników z zakresu BHP
  • Realizację obowiązków służby BHP wynikających z przepisów prawa
  • Monitorowanie i prewencja zagrożeń na terenie zakładu produkcyjnego

Wymagania

Idealny Kandydat posiada:
  • Minimum 2- letnie doświadczenie pracy jako specjalista ds. BHP na zakładzie produkcyjnym
  • Język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację (min. B2)
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Otwartość na rozwój zawodowy

Oferujemy

Klient oferuje:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet benefitów socjalnych
  • Pracę w dynamicznym międzynarodowym środowisku
  • Realną ścieżkę rozwoju zawodowego

Hays

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa Hays posiada 237 biur w 32 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów. Polski oddział firmy istnieje od 2003 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku.