Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Specjalista ds. remediacji gruntu

Pracodawca: Hays Numer referencyjny: 1092747 Data publikacji: 17 sierpnia 2017 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Gleba i ziemia: Oczyszczanie gleby, remediacja

Opis stanowiska

Twoja następna firma
Naszym klientem jest firma, należąca do międzynarodowej grupy budowlanej, świadcząca usługi w zakresie projektów specjalistycznych. W związku z rozwojem organizacji poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. remediacji gruntu.

Twoje następne stanowisko
Osoba na tym stanowisku odpowiadać będzie za udział w procesie opracowywania rozwiązań w zakresie remediacji, od opracowania oferty handlowej, przygotowania projektu poprzez nadzór nad realizacją i rozliczenie.

Wymagania

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Od idealnego Kandydata oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego lub geologicznego oraz minimum 2 lat doświadczenia w zakresie oczyszczania gruntu, w tym formułowania rozwiązań z zakresu remediacji. Mile widziana jest znajomość technik remediacji. Znajomość języka angielskiego nie jest kluczowa ale stanowić będzie duży atut i umożliwi dalszy rozwój w międzynarodowej organizacji.

Oferujemy

Co zyskujesz?
Klient oferuje pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, międzynarodowe szkolenia oraz możliwość budowania działu dot. remediacji.

Hays

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej na świecie firmy zajmującej się rekrutacją specjalistyczną. Grupa Hays posiada 237 biur w 32 krajach, w których łącznie pracuje ponad 7800 specjalistów. Polski oddział firmy istnieje od 2003 r. i systematycznie powiększa swój udział w rynku.