Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Specjalista ds. eksportu

Pracodawca: HEWALEX Sp. z o.o. Sp.K. Numer referencyjny: 1 Data publikacji: 27 kwietnia 2021 Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (czas nieokreślony) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Energetyka słoneczna, Odnawialne źródła energii
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie ofert i nadzór nad realizacją zamówień,
  • obsługa dokumentacji eksportowej,
  • przygotowywanie zestawień, analiz i raportów sprzedażowych,
  • monitorowanie rynku OZE na obsługiwanym obszarze,
  • partnerska i produktywna współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania

Wymagania:
  • znajomość drugiego języka (hiszpańskiego, francuskiego lub rosyskiego) będzie dodatkowym atutem,
  • biegła znajomość pakietu MS Office,
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność i swoboda nawiązywania kontaktów,
  • prawo jazdy kat.B.

Oferujemy

Ofertujemy:
  • wynagrodzenie stałe,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • benefity:
   - karty multisport z których mozna korzystać na terenie całego kraju,
   - opieka medycznaobejmująca przychodnie na terenie calego kraju,
   - ubezpieczenie grupowe,
   - imprezy integracyjne.

HEWALEX Sp. z o.o. Sp.K.

Firma zajmuje produkcją kolektorów słonecznych i sprzedażą kompletnych zestawów kolektorów, fotowoltaiki i pomp ciepła.