Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Ekspert ds. emisji

Pracodawca: HPC POLGEOL S.A. Numer referencyjny: HPC/11/01/22 Data publikacji: 11 stycznia 2022 Lokalizacja: Cała Polska Rodzaj umowy: Umowa o dzieło (współpraca przy projektach) Doświadczenie: - Branże:
Powietrze i klimat: Zanieczyszczenie powietrza (badania, monitoring)
Zarządzanie środowiskiem: Oceny oddziaływania na środowisko, Doradztwo, audyty, consulting

Opis stanowiska

Poszukujemy na terenie całego kraju ekspertów ds. emisyjnych ,do współpracy przy różnego rodzaju projektch m. in.:
  • Raporty Oceny Oddziaływania na Środowisko,
  • Karta Informcyjna Przedsięwzięcia,
  • pozwolenia emisyjne,
  • zgłoszenia emisyjne.

Wymagania

Prsimy o przesyłanie CV lub portfolio Państwa firmy.

HPC POLGEOL S.A.

Działalność HPC POLGEOL Spółka Akcyjna znajduje swe korzenie w 1949 roku, w wielu jednostkach organizacyjnych, które zajmowały się różnymi dziedzinami geologii na terenie środkowej i północnej Polski.
Firma przechodziła skomplikowane zmiany i przeobrażenia wraz z przemianami jakie zachodziły w całej gospodarce narodowej.

HPC POLGEOL Spółka Akcyjna zatrudnia doświadczonych specjalistów z ponad 10-cio letnim doświadczeniem, posiadających specjalistyczną wiedzę.
Naszymi klientami są m.in. wiodące przedsiębiorstwa handlowe w Europie oraz wiodące przedsiębiorstwa z branży budowlanej. Naszą działalnością przyczyniamy się również do poprawy stanu środowiska w Polsce poprzez aktywne uczestniczenie w projektach publicznych. Wspólnie z naszymi kolegami z grupy HPC z pozostałych krajów w Europie realizujemy duże międzynarodowe projekty. Jesteśmy również członkiem Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej AHK.

Dla środowiska. Dla ludzi.

Wykonujemy projekty, badania, dokumentacje oraz prace terenowe w następującym zakresie:
monitoring środowiska (przeglądy ekologiczne), audyty wymagań prawnych, audyty EDD, outsourcing środowiskowy
geologia inżynierska
hydrogeologia
geologia złóż
geotermia
kartografia
badania geotechniczne (badania gruntów, ścieków, wody)
pobieranie próbek wód, ścieków, gruntów oraz wiele innych.