Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. ochrony środowiska

Pracodawca: HPC Polgeol S.A. Numer referencyjny: MS/001/22 Data publikacji: 17 maja 2023 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę (czas nieokreślony) Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Doradztwo, audyty, consulting, Oceny oddziaływania na środowisko, Prawo i przepisy

Opis stanowiska

• Przygotowywanie dokumentacji do uzyskania pozwoleń sektorowych oraz IPPC,
• Przeprowadzanie audytów z zakresu OŚ pod kątem zgodności z przepisami krajowymi,
• Tworzenie i aktualizacja rejestrów środowiskowych wymagań prawnych,
• Opracowywanie KIP, ROŚ, uzyskiwanie DUŚ
• Wdrażanie na zlecenie firm zagranicznych Globalnych Procedur Zarządzania OŚ w oddziałach w Polsce
• Doradztwo w sporządzaniu i prowadzeniu wymaganej dokumentacji OŚ,
• Opracowywanie procedur, regulaminów, zarządzeń i instrukcji OŚ.

Wymagania

• praktyczna znajomość polskich przepisów OŚ, w szczególności Prawa ochrony środowiska, oraz aktów powiązanych (warunek konieczny),
• wiedza praktyczna z zakresu pozwoleń środowiskowych, w tym pozwoleń zintegrowanych, operatów powietrznych, pozwoleń do wytwarzania odpadów, pozwoleń wodnoprawnych na odprowadzenie ścieków przemysłowych (warunek konieczny),
• minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe,
• komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),
• wykształcenie wyższe kierunkowe lub/i studia podyplomowe z zakresu Ochrony Środowiska, lub pokrewne (warunek konieczny),
• znajomość systemu ISO 14001 będzie dodatkowym atutem,
• wysoki poziom samodzielności we wdrażaniu programów, zasad i procedur OŚ,
• dyspozycyjność, dobra organizacja pracy własnej,
• gotowość do podejmowania wyjazdów służbowych,
• prawo jazdy kat B.

Oferujemy

• umowę o pracę,
• konkurencyjne wynagrodzenie, premie,
• benefity (karta MultiSport, dofinansowanie do wczasów)
• stabilne zatrudnienie,
• możliwość rozwoju kariery zawodowej w prężnie rozwijającej się firmie międzynarodowej,
• realizację projektów dla uznanych firm zagranicznych z branży przemysłowej, handlowej i technologicznej,
• dobrany zespół pracowników, spotkania i wyjazdy integracyjne,
• przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy

HPC Polgeol S.A.

HPC POLGEOL Spółka Akcyjna jest liderem wśród przedsiębiorstw działających na rynku polskim w zakresie: ochrony środowiska, badań inżynierskich, hydrogeologii, geotermii, kartografii, badań wód, ścieków i badań geotechnicznych we własnym akredytowanym laboratorium. Nasze działania skupiamy na projektach związanych z recyklingiem terenów, doradztwem środowiskowym oraz planowaniem infrastruktury.Nasze usługi i projekty inżynieryjne mają znaczący i pozytywny wpływ na nasze środowisko i wspomagają całe regiony. Misja, której cele są tak ambitne wymaga odpowiedzialności: Za naszych klientów i za nasze społeczeństwo. Z takim nastawieniem budujemy przyszłość już od ponad 70 lat.