Więcej  ›
23.04.2024 23 kwietnia 2024

Specjalista ds. BHP

Pracodawca: HPC Polgeol S.A. Numer referencyjny: HPC/17/05/23 Data publikacji: 17 maja 2023 Lokalizacja: Warszawa (Saska Kępa) - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

• Przeprowadzanie audytów z zakresu BHP pod kątem zgodności z przepisami krajowymi,
• Doradztwo z zakresu BHP i prawa pracy,
• Tworzenie i aktualizacja rejestrów wymagań prawnych z zakresu BHP,
• Współpraca z klientami i podwykonawcami zagranicznymi w celu realizacji zadań i wypełniania obowiązków z zakresu EHS,
• Wdrażanie na zlecenie firm zagranicznych Globalnych Procedur Zarządzania EHS w oddziałach w Polsce,
• Doradztwo w sporządzaniu i prowadzeniu wymaganej dokumentacji BHP,
• Opracowywanie procedur, regulaminów, zarządzeń i instrukcji BHP.

Wymagania

• Praktyczna znajomość polskich przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, prawa pracy, ppoż.,
• Wiedza praktyczna z zakresu doradztwa w obszarze BHP, stosowania przepisów w praktyce, opracowywania dokumentacji wynikającej z przepisów oraz korporacyjnych wymagań klientów (warunek konieczny),
• Minimum roczne doświadczenie zawodowe,
• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),
• Wykształcenie wyższe kierunkowe lub/i studia podyplomowe z zakresu BHP lub pokrewne (warunek konieczny),
• Znajomość systemu zarządzania bezpieczeństwem pracy będzie dodatkowym atutem,
• Znajomość zagadnień z zakresu ochrony środowiska będzie dodatkowym atutem,
• Wysoki poziom samodzielności we wdrażaniu programów, zasad i procedur BHP,
• Dyspozycyjność, dobra organizacja pracy własnej,
• Gotowość do podejmowania wyjazdów służbowych,
• Prawo jazdy kat B.

Oferujemy

• Umowę o pracę,
• Konkurencyjne wynagrodzenie, premie,
• Benefity (karta MultiSport, dofinansowanie do wczasów)
• Stabilne zatrudnienie,
• Możliwość rozwoju kariery zawodowej w prężnie rozwijającej się firmie międzynarodowej,
• Realizację projektów dla uznanych firm zagranicznych z branży przemysłowej, handlowej i technologicznej,
• Dobrany zespół pracowników, spotkania i wyjazdy integracyjne,
• Przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy.

HPC Polgeol S.A.

HPC POLGEOL Spółka Akcyjna jest liderem wśród przedsiębiorstw działających na rynku polskim w zakresie: ochrony środowiska, badań inżynierskich, hydrogeologii, geotermii, kartografii, badań wód, ścieków i badań geotechnicznych we własnym akredytowanym laboratorium. Nasze działania skupiamy na projektach związanych z recyklingiem terenów, doradztwem środowiskowym oraz planowaniem infrastruktury.Nasze usługi i projekty inżynieryjne mają znaczący i pozytywny wpływ na nasze środowisko i wspomagają całe regiony. Misja, której cele są tak ambitne wymaga odpowiedzialności: Za naszych klientów i za nasze społeczeństwo. Z takim nastawieniem budujemy przyszłość już od ponad 70 lat.