Więcej  ›
28.02.2024 28 lutego 2024

Inżynier Produkcji Rozdzielnic Elektrycznych Wieliczka

Pracodawca: HR Project Sp. z o.o. Numer referencyjny: 171911 Data publikacji: 22 listopada 2023 Lokalizacja: Wieliczka - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna

Opis stanowiska

  • opracowywanie dokumentacji technologicznych dla produkcji urządzeń elektrycznych (rozdzielnice przemysłowe i dystrybucyjne niskiego napięcia);
  • analiza powierzonych projektów urządzeń elektrycznych;
  • opracowywanie ofert wewnętrznych na urządzenia elektryczne ( rozdzielnice przemysłowe i dystrybucyjne niskiego napięcia);
  • tworzenie i kompletowanie dokumentacji technicznych rozdzielnic elektrycznych;
  • pilotowanie produkcji urządzeń elektrycznych;
  • nadzorowanie zamówień materiałów i usług do produkcji.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe – elektrotechniczne albo są w trakcie studiów (ostatni rok);
  • znajomość MS Office (w tym Excel) oraz AutoCad;
  • czynne prawo jady kat. B
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • język angielski zarówno w mowie jak i w piśmie – część zadań w tym spotkania i korespondencja prowadzona jest w tym języku. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie działającej w Polsce i zagranicą od ponad 35 lat;
  • premię za wyniki sprzedażowe;
  • interesującą i perspektywiczną ścieżkę kariery i możliwość awansu zawodowego;
  • autonomię i wpływ na kształtowanie procesów sprzedażowych;
  • benefity: dofinansowanie prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny dopłaty do żłobków i przedszkoli kartę Multisport.

HR Project Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w rekrutacji programistów i szkoleniach personalnych.