Więcej  ›
28.02.2024 28 lutego 2024

Specjalista ds. dofinasowania projektów unijnych

Pracodawca: HR Project Sp. z o.o. Numer referencyjny: 173091 Data publikacji: 28 listopada 2023 Lokalizacja: Zawiercie - Śląskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Finansowanie, dotacje
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Ekonomia, finanse

Opis stanowiska

  • Analiza możliwości finansowania projektów inwestycyjnych i badawczo-rozwojowych z programów unijnych i innych;
  • Wstępna analiza i ocena planowanych projektów pod kątem otrzymania wsparcia;
  • Przygotowywanie i składanie wniosków aplikacyjnych dla projektów;
  • Monitorowanie dostępnych źródeł finansowania (m. in. fundusze unijne środki krajowe i międzynarodowe);
  • Pełny nadzór nad wdrażaniem i rozliczaniem projektów;
  • Kompleksowe zarządzanie administracyjne formalne i finansowe grantami od złożenia wniosku do realizacji projektu;
  • Przygotowanie informacji sprawozdań i raportów z przebiegu i realizacji projektów;
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu odpowiedzialnymi za realizację projektów

Wymagania

  • Poparte sukcesami doświadczenie na stanowisku związanym z pisaniem i realizacją projektów unijnych/badawczo-rozwojowych (wniosków o dofinansowanie);
  • Umiejętność tworzenia budżetów i harmonogramów znajomość przepisów z zakresu pomocy publicznej oraz programów pomocowych;
  • Znajomość programów operacyjnych związanych z finansowaniem;
  • Bardzo dobra organizacja pracy samodzielność komunikatywność systematyczność sumienność i odpowiedzialność;
  • Posługiwanie się językiem angielskim na min. B2.

Oferujemy

  • Pracę w rozwojowym i międzynarodowym środowisku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna karta sportowa ubezpieczenie na życie);
  • Realną możliwość realizacji własnych pomysłów i rozwoju osobistego;
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów;
  • Przyjazną partnerską atmosferę w zgranym zespole;
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).

HR Project Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w rekrutacji programistów i szkoleniach personalnych.