Więcej  ›
21.02.2024 21 lutego 2024

Specjalista ds. rozruchu Wieliczka

Pracodawca: HR Project Sp. z o.o. Numer referencyjny: 171909 Data publikacji: 22 listopada 2023 Lokalizacja: Wieliczka - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna

Opis stanowiska

  • praca przy uruchamianiu urządzeń instalacji i układów elektroenergetycznych;
  • docelowo także koordynacja i prowadzenie prac rozruchowych na budowach w kraju i za granicą;
  • wykonywanie badań i pomiarów pomontażowych oraz uruchomieniowych;
  • sporządzanie protokołów z przeprowadzonych badań i pomiarów;
  • udział w odbiorach oraz uruchomieniach;
  • opracowywanie dokumentacji technicznej powykonawczej.

Wymagania

  • wykształcenie średnie (preferowane wyższe) techniczne o specjalności kierunkowej;
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej;
  • uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji do 1kV (lub wyższym);
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy wyjazdowej (uruchomienia na terenie Polski i Europy);
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego zarówno w mowie jak i w piśmie;
  • czynne prawo jady kat. B;
  • znajomość pakietu MS Office.
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość zagadnień związanych z diagnostyką rozdzielnic transformatorów linii kablowych
silników oraz aparatury kontrolno-pomiarowej;
  • znajomość programu AutoCad.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie działającej w Polsce i zagranicą od ponad 35 lat;
  • premię za wyniki sprzedażowe;
  • interesującą i perspektywiczną ścieżkę kariery i możliwość awansu zawodowego;
  • autonomię i wpływ na kształtowanie procesów sprzedażowych;
  • benefity: dofinansowanie prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny dopłaty do żłobków i przedszkoli kartę Multisport.

HR Project Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w rekrutacji programistów i szkoleniach personalnych.