Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. Odnawialnych Źródeł Energii oraz Klimatyzacji i Wentylacji

Pracodawca: HYDROSOLAR sp. z o.o. Numer referencyjny: OZEKW/KR/IX.2017 Data publikacji: 26 września 2017 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Energia: Odnawialne źródła energii
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Chętnie rozpoczniemy współpracę z osobami ambitnymi, chcącymi poszerzać swoje umiejętności, wiedzę oraz które chcą rozwijać swoje kompetencji w naszej Spółce w Krakowie i objąć stanowisko:
Specjalista ds. Odnawialnych Źródeł Energii oraz Klimatyzacji i Wentylacji.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
  • współudział w przygotowaniu strategii sprzedaży odnawialnych źródeł energii oraz klimatyzacji i wentylacji
  • prowadzenie doradztwa technicznego dla klientów firmy
  • aktywne pozyskiwanie klientów, opracowanie ofert, prowadzenie negocjacji handlowych
  • budowanie długofalowych relacji z pozyskanymi klientami
  • opracowanie planu sprzedaży
  • realizacja założonego budżetu sprzedaży
  • monitoring rynku oraz ofert konkurencji

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego - preferowane kierunkowe
  • kilkuletniego doświadczenia zawodowego w branży OZE oraz klimatyzacji i wentylacji
  • sukcesów w prowadzeniu negocjacji handlowych i realizacji kontraktów
  • silnego zorientowania na realizację planów sprzedaży
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • wysokich umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • posiadania cech lidera zespołu
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • prawa jazdy kategorii B

Oferujemy

Wybranym kandydatom zapewniamy
  • ciekawą pracę w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dajemy możliwość stałego rozwoju kwalifikacji zawodowych, zdobywania doświadczeń
  • oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia

Inne informacje

Wszystkich chętnych prosimy o nadsyłanie ofert - CV i list motywacyjny - należy przesłać klikając w przycisk Wyślij kandydaturę lub w kopercie z dopiskiem nr ref. na adres:
HYDROSOLAR Sp. z o.o. Małopolska Sp. k. 30-709 Kraków, ul. Stoczniowców 5.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 08 1997 r o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26 06 2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

HYDROSOLAR sp. z o.o.

Jesteśmy firmą o zasięgu ogólnopolskim. Zajmujemy się sprzedażą hurtową materiałów grzewczych, sanitarnych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.