Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. BHP

Pracodawca: IDES Consultants Polska Sp z o.o. Numer referencyjny: BHP/01/2020 Data publikacji: 10 marca 2023 Lokalizacja: Łódź - Łódzkie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP
Edukacja i komunikacja: Kursy, szkolenia

Opis stanowiska

Zadania / obowiązki:

  • nadzór nad obszarem BHP we wszystkich oddziałach firmy
  • organizacja i przeprowadzanie szkoleń BHP, współpraca z firmami zewnętrznymi
  • organizacja corocznego szkolenia z udzielania pierwszej pomocy oraz ppoż.
  • przygotowywanie i kontrola nad skierowaniami na badania
  • nadzór nad procesem refundacji okularów
  • wsparcie przy uruchamianiu nowych oddziałów firmy
  • opracowywanie ogólnych instrukcji, zarządzeń, itp.
  • udział w zespole powypadkowym oraz prowadzenie rejestru wypadków
  • udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego, prowadzenie rejestru czynników szkodliwych
  • nadzór nad aspektami dotyczącymi ochrony środowiska i ochrony przeciwpożarowej
  • nadzór nad budżetem

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Polski (wg. zapotrzebowania)

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego i realnego wpływu na funkcjonowanie firmy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjny system bonusów pozafinansowych

IDES Consultants Polska Sp z o.o.

IDES Consultants Polska jest firmą doradczą z międzynarodowymi doświadczeniami, skutecznie działającą na rynku polskim od 1996 roku. Posiadamy Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością według normy ISO 9001:2015. Jesteśmy Członkiem - Założycielem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych oraz laureatem Złotego Certyfikatu Przedsiębiorstwo Fair Play. Celem naszego działania jest efektywna współpraca z firmami ukierunkowana na osiąganie sukcesu poprzez dobór wykwalifikowanego personelu, jego dalszy rozwój i wzbogacanie umiejętności zawodowych. W swoich działaniach opieramy się na wieloletnich doświadczeniach międzynarodowych oraz o wypracowane i sprawdzone metody działania w Polsce. Skutecznie rozwiązujemy problemy, niezależnie od wielkości firmy czy też branży, w jakiej ona działa. Skutecznie realizujemy projekty z zakresu rekrutacji, szkoleń, oceny okresowej pracowników, opisów i wartościowania stanowisk pracy, systemów wynagrodzeń, bilansów kompetencji, development center, assessment center.