Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Koordynator ds. Ochrony Środowiska

Pracodawca: Iglotex - Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. Numer referencyjny: 1473_KOS_Tarnow Data publikacji: 04 lipca 2019 Lokalizacja: Tarnów - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP
Zarządzanie środowiskiem: Prawo i przepisy

Opis stanowiska

  • sporządzanie sprawozdań środowiskowych dla zakładów produkcyjnych (Tarnów, Grudziądz, Skórcz),
  • udział w nadzorowaniu przestrzegania uregulowań prawnych oraz doradztwo w zakresie ochrony środowiska,
  • prowadzenie inwestycji mających na celu dostosowanie zakładów produkcyjnych do obowiązujących i przyszłych przepisów prawa,
  • udział w audytach zewnętrznych kontrahentów i jednostek certyfikujących.

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku/na stanowisku specjalisty w zakładzie produkcyjnym - w branży spożywczej,
  • wykształcenie kierunkowe (Ochrona Środowiska/Inżynieria Środowiska lub pokrewne),
  • znajomość aktów prawnych w zakresie ochrony środowiska,
  • gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • dobra organizacją pracy oraz samodzielność w działaniu,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilną pracę w ogólnopolskiej firmie (godz. pracy 7.00-15.00),
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość skorzystania z oferty prywatnej opieki medycznej oraz pakietu świadczeń socjalnych.

Inne informacje

Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych poprzez formularz rekrutacyjny, znajdujący się pod linkiem:

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Spółka zatrudniająca: P.P.CH. Fritar S.A., ul. Sadowa 29, 33-102 Tarnów.

Iglotex - Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o.

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności mrożonej z własnym zapleczem produkcyjnym. Jesteśmy niekwestionowanym liderem specjalizującym się w dystrybucji produktów mrożonych, chłodzonych, towarów suchych oraz ryb i owoców morza – zarówno w kanale detalicznym jak i gastronomicznym. W swoich strukturach posiadamy 19 oddziałów dystrybucyjnych, 6 cross-docków oraz 3 zakłady produkcyjne. Obecnie zatrudniamy około 3000 wykwalifikowanych pracowników na terenie całego kraju.