Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Doradca techniczno-handlowy w branży BHP

Pracodawca: ILLUSTRO Doradztwo S.C. Numer referencyjny: 178991 Data publikacji: 09 listopada 2022 Lokalizacja: Podkarpackie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: BHP

Opis stanowiska

Podległy region: południowo-wschodnia część Polski

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów w podległym regionie, głównie poprzez wizyty u klientów i profesjonalne doradztwo w zakresie środków ochrony pracy.
  • Prezentowanie oferty firmy potencjalnym klientom i budowanie z nimi długotrwałych więzi opartych na wizerunku marki.
  • Utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami.
  • Bieżąca współpraca z centralą firmy w Polsce oraz realizacja strategii sprzedaży.
  • Przygotowywanie raportów z podejmowanych działań.

Wymagania

Na co zwracamy uwagę:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania długofalowych, partnerskich relacji z Klientem.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, dynamiczne i kreatywne podejście do realizacji założonych celów.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację- warunek konieczny.
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży środków ochrony pracy.​

Oferujemy

Nasza oferta dla Ciebie:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy uzależniony od realizacji celów.
  • Wysokiej klasy narzędzia pracy (samochód osobowy, laptop, telefon).
  • Pakiet szkoleń produktowych i handlowych oraz wsparcie na etapie wdrożenia do pracy.

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

Od ponad 15 lat z sukcesem wspieramy naszych Klientów w osiąganiu ich celów biznesowych. Nasze usług to szkolenia oraz doradztwo personalne i organizacyjne. Nasz zespół trenerów i konsultantów to praktycy i doświadczeni fachowcy z różnych obszarów biznesu.