Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Inżynier Budowy ds. Zamówień

Pracodawca: ILLUSTRO Doradztwo S.C. Numer referencyjny: 108846 Data publikacji: 27 kwietnia 2021 Lokalizacja: Opole - Opolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Budownictwo i architektura: Diagnostyka, audyty, certyfikaty, normy

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • Analizowanie potrzeb materiałowych wynikających z projektu, specyfikacji technicznej i rodzaju realizowanych robót budowlanych
  • Doradztwo techniczne w zakresie doboru materiałów w celu usprawnienia zamówień u dostawców
  • Przygotowywanie i składanie zapytań do dostawców
  • Realizowanie zamówień we współpracy ze specjalistą ds. zakupów
  • Zamawianie usług u podwykonawców według określonych potrzeb i specyfikacji technicznej
  • Współpraca z kierownikami budowy, działem ofertowania i finansów

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe średnie lub wyższe – budownictwo, architektura lub pokrewne
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku inżyniera lub majstra budowy
  • Umiejętność analizowania / czytania projektów
  • Bardzo dobra znajomość technologii wykonawstwa i procesu budowlanego - szczególnie w obszarze budownictwa przemysłowego
  • Zdolności analityczne

Oferujemy

Oferujemy:

  • Konkurencyjne, dobre wynagrodzenie zasadnicze
  • Umowę o pracę - stabilne zatrudnienie w firmie należącej ścisłej czołówki generalnych wykonawców na lokalnym rynku
  • Atrakcyjne dodatki i premie
  • Udział w realizacji największych projektów i inwestycji w regionie
  • Długofalową współpracę w strukturach firmy, a także możliwość awansu

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

Od ponad 15 lat z sukcesem wspieramy naszych Klientów w osiąganiu ich celów biznesowych. Nasze usług to szkolenia oraz doradztwo personalne i organizacyjne. Nasz zespół trenerów i konsultantów to praktycy i doświadczeni fachowcy z różnych obszarów biznesu.