Więcej  ›
23.04.2024 23 kwietnia 2024

Przedstawiciel handlowy ds. hurtowej sprzedaży paliw

Pracodawca: ILLUSTRO Doradztwo S.C. Numer referencyjny: 109622 Data publikacji: 30 kwietnia 2021 Lokalizacja: Częstochowa - Śląskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Ropa, gaz i węgiel
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:
  • Nawiązywanie i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami firmy;
  • Samodzielne tworzenie ofert handlowych;
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych;
  • Negocjacje, ustalanie warunków współpracy z klientem;
  • Analiza rynku pod kątem zapotrzebowania produktu;
  • Współpraca z działem logistyki;
  • Raportowanie – raz w tygodniu.

Wymagania

Na co zwracamy uwagę:
  • Doświadczenie sprzedażowe w sektorze B2B (min. 2 lata);
  • Mile widziane doświadczenie we współpracy z branżą budowlaną, rolną lub transportową;
  • Orientacja biznesowa i umiejętność budowania sieci klientów;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Umiejętność prowadzenia rozmów biznesowych i negocjacji;
  • Samodzielność i podejmowanie inicjatywy w działaniu;
  • Bardzo dobra organizacji pracy własnej;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Nasza oferta dla Ciebie:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Praca na nie dużym terenie, w kilku wybranych powiatach (nie ma konieczności wyjazdów w delegacje);
  • Realny wpływ na wysokość wynagrodzenia- oprócz wynagrodzenia zasadniczego, atrakcyjny system premiowy;
  • Niezbędny sprzęt do wykonywania codziennych obowiązków: samochód, telefon, laptop, tablet;
  • W przypadku braku doświadczenia w branży paliwowej- szkolenie z produktu;
  • Możliwość samodzielnej organizacji czasu pracy;
  • Rodzinną atmosferę i realne wsparcie ze strony Zarządu firmy.

Inne informacje

Siedziby firmy: Opole

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

Od ponad 15 lat z sukcesem wspieramy naszych Klientów w osiąganiu ich celów biznesowych. Nasze usług to szkolenia oraz doradztwo personalne i organizacyjne. Nasz zespół trenerów i konsultantów to praktycy i doświadczeni fachowcy z różnych obszarów biznesu.