Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Sprzedawca ekologicznych surowców paszowych

Pracodawca: ILLUSTRO Doradztwo S.C. Numer referencyjny: 185419 Data publikacji: 09 stycznia 2023 Lokalizacja: Cała Polska Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Rolnictwo: Środki ochrony roślin, GMO

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Sprzedaż surowców ekologicznych dla producentów pasz i hodowców
  • Aktywne pozyskiwanie nowych odbiorców
  • Spotkania z Klientami i dbanie o rozwój współpracy
  • Monitorowanie aktualnych trendów rynkowych

Wymagania

Na co zwracamy uwagę:

  • Doświadczenie w sprzedaży surowców paszowych
  • Znajomość systemów jakości np. HACCP, GMP+, EKO
  • Dobre zdolności negocjacyjne
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Samodzielność, zaangażowanie oraz inicjatywa w działaniu

Oferujemy

Nasza oferta dla Ciebie:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Praca w systemie mobilnym
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy: telefon, komputer
  • Po okresie próbnym samochód służbowy
  • Duża samodzielność w działaniu i realny wpływ na procesy w firmie
  • Wsparcie ze strony współpracowników i praca w niekorporacyjnym, rodzinnym klimacie

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

Od ponad 15 lat z sukcesem wspieramy naszych Klientów w osiąganiu ich celów biznesowych. Nasze usług to szkolenia oraz doradztwo personalne i organizacyjne. Nasz zespół trenerów i konsultantów to praktycy i doświadczeni fachowcy z różnych obszarów biznesu.