Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Analityk finansowy (Ryzyko)

Pracodawca: innogy Polska S.A. Numer referencyjny: 212561 Data publikacji: 23 marca 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Ekonomia, finanse
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna

Opis stanowiska

Poznaj zadania, jakie mamy dla Ciebie!
  • tworzenie narzędzi wspierających zarządzanie ryzykiem rynkowym i kredytowym
  • certyfikacja modeli do kalkulacji ekspozycji na ryzyko
  • analiza i monitoring ekspozycji spółki na ryzyko rynkowe
  • weryfikacja i akceptacja umów z kontrahentami z rynku hurtowego energii elektrycznej
  • akceptacja produktów standardowych
  • przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne

Wymagania

Pasujesz do nas, jeśli:
  • masz wykształcenie wyższe o profilu matematyka, ekonometria, ekonomia
  • posiadasz wysokie umiejętności analityczne
  • biegle posługujesz się MS Excel
  • masz zaawansowaną znajomość VBA (znajomość Python mile widziana)
  • umiesz tworzyć projekty w SAS EG
  • znasz język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (poziom C1)

Oferujemy

#To jasne, że dla Ciebie mamy
  • dwie premie w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • dwa dodatkowe dni wolne
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

Ponadto dla Ciebie mamy:

kartę multisport, opiekę medyczną, sekcje sportowe, konkursy pracownicze

innogy Polska S.A.

innogy Stoen Operator to lider na energetycznym rynku warszawskim w obszarze zarządzania siecią elektroenergetyczną. Dostarczamy energię do ponad miliona Klientów!