Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Asystent obsługi klienta – Meeter Greeter

Pracodawca: innogy Polska S.A. Numer referencyjny: 236055 Data publikacji: 22 września 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Edukacja i komunikacja: Komunikacja społeczna, PR, dziennikarstwo

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • powitanie Klienta w placówce
  • zbadanie celu wizyty Klienta – wstępne ustalenie potrzeb
  • organizacja obsługi Klientów w placówce – zarządzanie kolejką i opieka nad Klientami oczekującymi na Doradcę
  • informowanie Klientów o aktualnych ofertach oraz o możliwości korzystania ze zdalnych kanałów dystrybucji

Wymagania

Nasze wymagania

  • jesteś osobą komunikatywną, a praca z ludźmi do dla Ciebie przyjemność :)
  • posiadasz pierwsze doświadczenie w pracy z Klientem (mile widziane)
  • potrafisz uważnie słuchać i mówić, tak, aby zaciekawić klienta
  • jesteś dyspozycyjny/a od poniedziałku do piątku w godzinach 10 - 18

Oferujemy

To oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę zlecenie
  • pakiet szkoleń przygotowujący do pracy na tym stanowisku
  • super atmosferę ;)

innogy Polska S.A.

innogy Stoen Operator to lider na energetycznym rynku warszawskim w obszarze zarządzania siecią elektroenergetyczną. Dostarczamy energię do ponad miliona Klientów!