Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Doradca klienta biznesowego

Pracodawca: innogy Polska S.A. Numer referencyjny: 218601 Data publikacji: 20 maja 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Poznaj zadania jakie dla Ciebie mamy!
  • prezentowanie rozwiązań produktowych innogy Polska podczas bezpośrednich spotkań u Klientów,
  • zarządzanie i rozwijanie swojego portfela Klientów,
  • występowanie w roli ambasadora innowacyjnych rozwiązań,
  • opracowywanie najlepszych rozwiązań dla Klienta i firmy,
  • branie udziału w kampaniach marketingowych,
  • dzielenie się pomysłami w zakresie optymalizacji procesów sprzedażowych.

Wymagania

Idealnie do nas pasujesz jeśli:
  • świetnie odnajdujesz się w sprzedaży bezpośredniej i aktywnym pozyskiwaniu Klienta,
  • praca w handlu sprawia Ci ogromną przyjemność, lubisz przecierać nowe szlaki,
  • nie może usiedzieć przy biurku, świetnie zarządzasz czasem pracy własnej,
  • motywują Cię osiągane cele, jesteś otwarty na ludzi i z łatwością budujesz relacje,
  • chcesz rozwijać się w innowacyjnej firmie w branży energetycznej.

Oferujemy

#TO jasne, że dla Ciebie mamy!
  • prowizję za sprzedaż,
  • dwa dodatkowe dni wolne w roku,
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc,
  • kafeterię benefitów,
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka,
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci,
  • karta multisport,
  • opiekę medyczną,
  • sekcje sportowe,
  • konkursy pracownicze.

innogy Polska S.A.

innogy Stoen Operator to lider na energetycznym rynku warszawskim w obszarze zarządzania siecią elektroenergetyczną. Dostarczamy energię do ponad miliona Klientów!