Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Doradca Klienta Biznesowego

Pracodawca: innogy Polska S.A. Numer referencyjny: 219942 Data publikacji: 01 czerwca 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Energia: Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:
  • Prezentowanie poprzez kontakt telefoniczny rozwiązań produktowych innogy Polska,
  • Zarządzanie i rozwój portfela Klientów,
  • Udział w kampaniach marketingowych,
  • Opracowywanie najlepszych rozwiązań dla Klientów i firmy,
  • Dzielenie się pomysłami w zakresie optymalizacji procesów sprzedażowych.

Wymagania

Nasze wymagania:
  • Świetnie odnajdujesz się w sprzedaży telefonicznej oraz bezpośredniej,
  • Praca w handlu sprawia Ci ogromną przyjemność,
  • Lubisz przecierać szlaki i nie lubisz utartych schematów,
  • Jesteś systematyczny, wytrwały i lubisz dynamiczne środowisko pracy,
  • Potrafisz efektywnie organizować pracę własną,
  • Motywują Cię osiągane efekty,
  • Jesteś otwarty na ludzi i z łatwością budujesz relacje.

Oferujemy

To oferujemy:
  • Premię sprzedażową,
  • Kartę żywieniową zasilaną co miesiąc,
  • Dwa dodatkowe dni wolne,
  • Dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka,
  • Extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci,
  • Kafeterię benefitów sportowych i kulturalnych,
  • Opiekę medyczną,
  • Konkursy pracownicze.

innogy Polska S.A.

innogy Stoen Operator to lider na energetycznym rynku warszawskim w obszarze zarządzania siecią elektroenergetyczną. Dostarczamy energię do ponad miliona Klientów!