Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Elektromonter (eksploatacja linii napowietrznych i kablowych)

Pracodawca: innogy Polska S.A. Numer referencyjny: 223877 Data publikacji: 30 czerwca 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Smart grids, inteligentne sieci elektroenergetyczne

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków
  • wykonywanie konserwacji, napraw i remontów urządzań elektroenergetycznych (nN/SN/WN)
  • instalowanie urządzeń elektroenergetycznych w ramach eksploatacji, naprawy lub inwestycji
  • usuwanie awarii aparatury, instalacji, sieci i urządzań elektroenergetycznych
  • aktualizowanie dokumentacji techniczno - eksploatacyjnej
  • współpraca z Klientem

Wymagania

Nasze wymagania:
  • doświadczenie w pracy związanej z energetyką
  • wykształcenie średnie lub zawodowe – elektryczne/elektroenergetyczne
  • umiejętność czytania schematów technicznych, znajomość budowy oraz zasad działania urządzeń elektroenergetycznych
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

Mile widziane:

  • lubisz i nie masz przeciwskazań do pracy w terenie, w zmiennych warunkach atmosferycznych
  • cenisz współpracę i nie obawiasz się kontaktu z Klientem

Oferujemy

To oferujemy:
  • dwie premie w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • dwa dodatkowe dni wolne
  • dbałość o zasady BHP
  • pracę 5 dni w tygodniu w stałych godzinach
  • rozliczane nadgodziny
  • szkolenia

innogy Polska S.A.

innogy Stoen Operator to lider na energetycznym rynku warszawskim w obszarze zarządzania siecią elektroenergetyczną. Dostarczamy energię do ponad miliona Klientów!