Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Elektromonter (eksploatacja stacji)

Pracodawca: innogy Polska S.A. Numer referencyjny: 212315 Data publikacji: 19 marca 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 5-10 lat Branże:
Energia: Smart grids, inteligentne sieci elektroenergetyczne

Opis stanowiska

Poznaj zadania, jakie mamy dla Ciebie!
  • wykonywanie przeglądów, konserwacji, oględzin oraz usuwanie zakłóceń urządzeń i instalacji WN/SN w zakresie:
  • obwodów pierwotnych
  • obwodów wtórnych
  • transformatorów
  • zasilania potrzeb własnych prądu stałego i przemiennego
  • przygotowywanie niezbędnego sprzętu, narzędzi i materiałów do pracy
  • współpraca z przełożonymi i członkami brygady w zakresie prowadzonych prac

Wymagania

Idealnie pasujesz do nas jeżeli:
  • masz wykształcenie zawodowe/średnie o profilu elektrycznym/elektroenergetycznym lub pokrewne
  • masz 5 lat doświadczenia na stanowisku o podobnym zakresie zadań
  • znasz zagadnienia związane z pracą przy urządzeniach elektroenergetycznych i mechanicznych
  • masz upoważnienie do wykonywania czynności związanych z przygotowaniem i likwidacją strefy pracy oraz do czynności łączeniowych
  • posiadasz uprawnienia  do pracy na wysokości powyżej 3 m i w zmiennych warunkach atmosferycznych
  • masz grupę kwalifikacyjna E bez ograniczenia napięcia
  • potrafisz pracować w zespole i jesteś osobą komunikatywną
  • w pracy cenisz odpowiedzialność, zaangażowanie i lojalność
Prawo jazdy kat. B będzie Twoim dodatkowym atutem!

Oferujemy

#To jasne, że dla Ciebie mamy
  • dwie premie w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • dwa dodatkowe dni wolne
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • dbałość o zasady BHP
  • pracę 5 dni w tygodniu w stałych godzinach
  • rozliczane nadgodziny
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

Ponadto dla Ciebie mamy:

kartę multisport, opiekę medyczną, sekcje sportowe, konkursy pracownicze

innogy Polska S.A.

innogy Stoen Operator to lider na energetycznym rynku warszawskim w obszarze zarządzania siecią elektroenergetyczną. Dostarczamy energię do ponad miliona Klientów!