Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Młodszy specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Pracodawca: innogy Polska S.A. Numer referencyjny: 217618 Data publikacji: 12 maja 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Energia: Smart grids, inteligentne sieci elektroenergetyczne

Opis stanowiska

Poznaj zadania jakie dla Ciebie mamy:
  • telefoniczna Obsługa Klientów (infolinia przychodząca),
  • informowanie Klientów o aktualnych ofertach,
  • sprzedaż produktów.

Wymagania

Nasze wymagania:
  • masz co najmniej roczne doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta,
  • jesteś urodzonym sprzedawcą :),
  • lubisz wyzwania i dążysz do osiągania założonych celów.

Oferujemy

To jasne, że dla Ciebie mamy:
  • dwa dodatkowe dni wolne,
  • dofinansowanie do wypoczynku,
  • 2 premie w roku, kafeteria benefitów,
  • kartę żywieniową co miesiąc,
  • kartę multisport,
  • opiekę medyczną,
  • sekcje sportowe, bony świąteczne, konkursy pracownicze, paczki dla dzieci.

innogy Polska S.A.

innogy Stoen Operator to lider na energetycznym rynku warszawskim w obszarze zarządzania siecią elektroenergetyczną. Dostarczamy energię do ponad miliona Klientów!