Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Młodszy Specjalista ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta

Pracodawca: innogy Polska S.A. Numer referencyjny: 219161 Data publikacji: 27 maja 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Energia: Odnawialne źródła energii

Opis stanowiska

Poznaj zadanie, jakie dla Ciebie mamy!
  • w kontakcie bezpośrednim pomożesz naszym Klientom rozwiązać bieżące problemy,
  • będziesz dokonywać podstawowych rozliczeń na kontach naszych Klientów,
  • będziesz zawierać umowy z klientami,
  • realizując cele sprzedażowe będziesz mieć możliwość zwiększenia swojego wynagrodzenia.

Wymagania

Pasujesz do nas, jeśli:
  • zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu,
  • doskonale odnajdujesz się w pracy z ludźmi,
  • swobodnie budujesz relacje z klientami i trafnie identyfikujesz ich potrzeby,
  • lubisz wyzwania i dążysz do osiągania założonych celów,
  • praca z komputerem nie jest Ci obca.

innogy Polska S.A.

innogy Stoen Operator to lider na energetycznym rynku warszawskim w obszarze zarządzania siecią elektroenergetyczną. Dostarczamy energię do ponad miliona Klientów!