Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista ds. obrotu energią elektryczną

Pracodawca: innogy Polska S.A. Numer referencyjny: 210071 Data publikacji: 22 lutego 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż

Opis stanowiska

Będziesz…
Wspierał proces pozyskiwania nowych wytwórców energii:

  • przygotowywanie ofert
  • wycena elementów składowych oferty
  • przygotowywanie materiałów, raportów niezbędnych w podejmowania decyzji handlowych
  • odpowiadanie na zapytania od potencjalnych kontrahentów

Obsługiwał pozyskanych wytwórców:

  • przygotowywanie niezbędnych danych i informacji wymaganych do realizacji obsługi pozyskanych wytwórców,
  • odpowiadanie na korespondencję

Wspierał inne procesy związane z hurtowym zakupem energii elektrycznej i gazu

Wymagania

Poszukujesz pracy w obszarze zakupu energii?

Lubisz pracować z danymi, Excel nie ma przed Tobą wielu tajemnic?
(kluczowa będzie znajomość funkcji: jeżeli, tabela przestawna, wyszukaj pionowo)

Poszukujesz pracy, która łączy ze sobą dwa środowiska – praca z danymi oraz praca z ludźmi?
(częsty kontakt z Klientem wewnętrznym oraz Producentami energii/Kontrahentami)

Ponadto jesteś osobą proaktywną – szukasz rozwiązań i łatwo się nie poddajesz?

Jeśli odpowiedzi na powyższe pytania są twierdzące, to nie czekaj i aplikuj już dziś!

Oferujemy

  • Półroczną współpracę w ramach umowy zlecenie
  • Pracę w trybie hybrydowym (aktualnie głownie praca zdalna)
  • Wsparcie doświadczonych ekspertów

innogy Polska S.A.

innogy Stoen Operator to lider na energetycznym rynku warszawskim w obszarze zarządzania siecią elektroenergetyczną. Dostarczamy energię do ponad miliona Klientów!