Więcej  ›
29.03.2024 29 marca 2024

Specjalista dyspozycji (energetyka)

Pracodawca: innogy Polska S.A. Numer referencyjny: 241952 Data publikacji: 02 listopada 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Energia: Smart grids, inteligentne sieci elektroenergetyczne

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i analiza modeli sieci w systemach nadzoru
  • testowanie i konfigurowanie elementów systemów nadzoru
  • opracowywanie danych technicznych i planistycznych sieci elektroenergetycznej
  • praca zespołowa w zakresie tworzenia wymagań
  • wdrażanie opracowanych rozwiązań

Wymagania

Nasze wymagania

  • rozwinięte umiejętności analityczne i organizacyjne
  • umiejętność rozumienia instrukcji technicznych i dokumentacji projektowej
  • znajomość systemy nadzoru i obrazowania sieci typu SCADA, GIS
  • znajomość zasady budowy sieci elektroenergetycznej
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe techniczne o profilu energetycznym lub/i informatycznym

Oferujemy

To oferujemy

  • dwie premie w roku
  • dwa dodatkowe dni wolne
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • kafeterię benefitów
  • dbałość o zasady BHP
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • kartę multisport
  • opiekę medyczną

innogy Polska S.A.

innogy Stoen Operator to lider na energetycznym rynku warszawskim w obszarze zarządzania siecią elektroenergetyczną. Dostarczamy energię do ponad miliona Klientów!