Więcej  ›
19.03.2024 19 marca 2024

Specjalista Procesu Zmiany Sprzedawcy

Pracodawca: innogy Polska S.A. Numer referencyjny: 217648 Data publikacji: 12 maja 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Energia: Ropa, gaz i węgiel, Smart grids, inteligentne sieci elektroenergetyczne

Opis stanowiska

Poznaj zadania, jakie mamy dla Ciebie:
  • samodzielna obsługa Procesu Zmiany Sprzedawcy energii elektrycznej i gazu dla Klienta Biznesowego oraz indywidualnego,
  • reprezentowanie Klientów w kontaktach z Operatorami Systemów Dystrybucyjnych i Sprzedawcami,
  • procesowanie pism, przetwarzanie danych w systemach operacyjnych,
  • wyjaśnianie nieprawidłowości z Klientem zewnętrznym i wewnętrznym,
  • weryfikacja reklamacji wymagających konsultacji prawnych z zakresu Procesu Zmiany Sprzedawcy,
  • przygotowywanie dokumentów dla Klientów,
  • współpraca z opiekunami Klienta Biznesowego oraz innymi komórkami w organizacji.

Wymagania

Idealnie do nas pasujesz jeśli:
  • posiadasz 2 lata doświadczenia w obszarze wsparcia sprzedaży, w realizacji procesu zmiany sprzedawcy lub w obsłudze klienta (mile widziane branża energetyczna lub telekomunikacyjna),
  • umiesz przygotowywać i interpretować pisma o charakterze prawnym i wnioski reklamacyjne,
  • sprawnie poruszasz się w pakiecie MS Office,
  • charakteryzujesz się samodzielnością w podejmowaniu decyzji,
  • umiesz pracować pod presją czasu i jest silnie nastawiony/a na realizację celów,
  • dobrze organizujesz swój czas pracy.

innogy Polska S.A.

innogy Stoen Operator to lider na energetycznym rynku warszawskim w obszarze zarządzania siecią elektroenergetyczną. Dostarczamy energię do ponad miliona Klientów!