Więcej  ›
26.04.2024 26 kwietnia 2024

Specjalista Standardów Sieci

Pracodawca: innogy Polska S.A. Numer referencyjny: 210077 Data publikacji: 24 lutego 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Energia: Smart grids, inteligentne sieci elektroenergetyczne
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna

Opis stanowiska

Idealnie do nas pasujesz jeśli…
  • Masz wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki związane z elektroenergetyką
  • Min 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (wew. w podobnym obszarze)
  • Znasz rynek dostawców urządzeń elektroenergetycznych w obszarze energetyki zawodowej, szczególnie dla średniego i niskiego napięcia
  • Znasz zagadnienia związane ze smart grid dla elektroenergetycznych sieci dystrybucyjnych
  • Potrafisz czytać dokumentację urządzeń elektroenergetycznych oraz norm
  • Umiesz pracować w środowisku Office365
  • Znasz język angielski na poziomie umożliwiającym prace z dokumentami anglojęzycznymi (czytanie dokumentacji, komunikacja mailowa)

Wymagania

Poznaj zadania jakie dla Ciebie mamy!
  • tworzenie, wdrażanie i harmonizacja standardów technicznych sieci nN, SN i Smart Grid
  • udział w pracach eksperckich grup roboczych w obszarze standaryzacji
  • udział w spotkaniach i telekonferencjach z dostawcami technologii, materiałów, urządzeń oraz usług
  • ocena materiałów i dostawców usług w oparciu o wewnętrzne procesy
  • analiza jakość stosowanych materiałów i usług w procesach eksploatacyjnych i inwestycyjnych
  • uzgadnianie i zatwierdzanie odstępstw od standardów materiałowych i wykonawczych dla sieci SN i nN oraz Smart Grid
  • przygotowanie planów i prowadzenie audytów technicznych materiałów i usług
  • przeprowadzanie pilotażowych wdrożeń urządzeń i technologii
  • analizowanie przepisów i norm w zakresie eksploatacji i budowy urządzeń energetycznych

Oferujemy

#To jasne, że dla Ciebie mamy
  • dwie premie w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • dwa dodatkowedni wolne
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

Ponadto dla Ciebie mamy:
udział w międzynarodowych projektach, ciekawe zadania w zespole wysoko wykwalifikowanych ekspertów, kartę multisport, opiekę medyczną oraz sekcje sportowe

innogy Polska S.A.

innogy Stoen Operator to lider na energetycznym rynku warszawskim w obszarze zarządzania siecią elektroenergetyczną. Dostarczamy energię do ponad miliona Klientów!