Więcej  ›
16.04.2024 16 kwietnia 2024

Staż w Obszarze Realizacji Inwestycji w sieci WN

Pracodawca: innogy Polska S.A. Numer referencyjny: 210769 Data publikacji: 03 marca 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Staż Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna, Informatyka, systemy przesyłu danych

Opis stanowiska

W naszym zespole weźmiesz udział w zadaniach związanych z realizacją kluczowych projektów WN innogy Stoen Operator, a konkretnie pomożesz w ich realizacji poprzez wsparcie kierowników projektów w ich codziennych obowiązkach. Poznasz część techniczną związaną z budową stacji 110/15kV oraz linii 110kV. Dowiesz się jak zarządzamy ich realizacją oraz będziesz miał możliwość ich usprawnienia naszego sposobu pracy który pozwoli nam jeszcze sprawniej zarządzać większą ilością projektów.

Poznaj zadania, jakie dla Ciebie mamy!
  • gromadzenie dokumentacji na potrzeby przygotowania koncepcji projektów
  • odpowiedzialność za terminowość uzgodnień dokumentacji projektowej
  • kompletowanie oraz analiza poprawności dokumentacji powykonawczej
  • nadzór nad umowami liniowymi, decyzjami zarządców dróg, prawami do terenu
  • sporządzanie dokumentów likwidacyjnych urządzeń, protokołów odbioru
  • udział w naradach koordynacyjnych, sporządzanie dokumentacji z narad
  • tworzenie gospodarki dokumentacji cyfrowej

Wymagania

Idealnie do nas pasujesz, jeśli…
  • jesteś studentem ostatniego roku lub absolwentem elektroenergetyki, energetyki lub innych pokrewnych kierunków
  • posiadasz znajomość urządzeń energetycznych, elektrycznych
  • jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania, kreatywną i cenisz sobie pracę w zespole

Mile widziane:
  • znajomość środowiska office 365,w tym praca z sharepoint
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność prezentowania informacji w przejrzysty i ciekawy sposób w PowerPoint

Oferujemy

#To jasne, że dla Ciebie mamy
  • dwie premie w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • dwa dodatkowe dni wolne
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka

Ponadto dla Ciebie mamy:

udział w międzynarodowych projektach, ciekawe zadania w zespole wysoko wykwalifikowanych ekspertów, kartę multisport, opiekę medyczną oraz sekcje sportowe

innogy Polska S.A.

innogy Stoen Operator to lider na energetycznym rynku warszawskim w obszarze zarządzania siecią elektroenergetyczną. Dostarczamy energię do ponad miliona Klientów!