Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Staż w Obszarze Zaawansowanej Infrastruktury Pomiarowej

Pracodawca: innogy Polska S.A. Numer referencyjny: 209334 Data publikacji: 12 lutego 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Staż Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Przemysł i inżynieria: Informatyka, systemy przesyłu danych
Energia: Smart grids, inteligentne sieci elektroenergetyczne

Opis stanowiska

W naszym zespole weźmiesz udział w transformacji Energetyki, a konkretnie pomożesz przy opracowaniu koncepcji wdrożenia 80% inteligentnego opomiarowania w Warszawie. Dowiesz się również jak zarządza się infrastrukturą telekomunikacyjną, odpowiedzialną za komunikację z licznikami współpracując z naszym działem IT. Dołożysz cegiełkę do budowy naszego autorskiego systemu, który teraz zarządza i odczytuje ok. 11 tys. liczników, a docelowo będzie to MILION!

Poznaj zadania, jakie dla Ciebie mamy!
  • sporządzanie raportów, analiz, zestawień
  • przeprowadzanie i wspieracie testów systemów pomiarowych
  • pozyskiwanie, weryfikowanie i udostępnienie danych pomiarowych w systemach pomiarowych
  • tworzenie prezentacji opartych na wcześniej przygotowanych raportach
  • udział w projektach (jeśli jak to jakich?) Projekt AMI (wdrożenie inteligentnego opomiarowania); rozwój systemu HES NG (system do zdalnej akwizycji danych i zarządzania licznikami)

Wymagania

Idealnie do nas pasujesz, jeśli…
  • jesteś studentem lub absolwentem energetyki, informatyki lub innych pokrewnych kierunków
  • dobrze znasz Excela (kluczowa znajomość funkcji: tabela przestawna, wyszukaj pionowo, funkcja jeżeli)
  • myślisz analitycznie i lubisz pracę z danymi (przyda Ci się to w tworzeniu raportów, zestawień oraz analiz)
  • jesteś osobą kreatywną, która w przejrzysty sposób zaprezentuje wyniki analiz w prezentacji Power Point

Mile widziane:
  • znajomość angielski na poziomie komunikatywnym (praca z dokumentami, kontakt mailowy oraz przygotowywanie prezentacji w tym języku)
  • znajomość języka VBA

Zainteresowany/a? Aplikuj i dołącz do naszego zespołu! :)

Marcin, Dominik, Piotrek, Bartek, Kacper, Krzysztof i Piotr

Oferujemy

#To jasne, że dla Ciebie mamy

  • staż 3 miesięczny (z możliwością przedłużenia) w oparciu o umowę zlecenie
  • udział w ciekawych projektach
  • staż głownie w formie zdalnej

innogy Polska S.A.

innogy Stoen Operator to lider na energetycznym rynku warszawskim w obszarze zarządzania siecią elektroenergetyczną. Dostarczamy energię do ponad miliona Klientów!