Więcej  ›
23.04.2024 23 kwietnia 2024

Wsparcie w obszarze Analiz Biznesowych

Pracodawca: innogy Polska S.A. Numer referencyjny: 218951 Data publikacji: 24 maja 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Energia: Gospodarowanie energią i efektywność energetyczna

Opis stanowiska

Poznaj zadania, jakie dla Ciebie mamy!

  • wdrożenie nowej aplikacji - Tableau do tworzenia raportów w obszarze planowania i realizacji inwestycji przyłączeniowych oraz modernizacyjno-rozwojowych
  • wsparcie zespołu przygotowania i rozliczania inwestycji przy zbieraniu i wprowadzanie danych

Wymagania

Idealnie do nas pasujesz, jeśli...

  • znasz MS Excel na poziomie zaawansowanym
  • masz pierwsze doświadczenia z Tableau
  • masz bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • umiesz pracować z dużą ilością danych i logicznej prezentacji danych
  • jesteś zainteresowany/a pracą w obszarze wizualizacji danych
  • jesteś otwarty/a do wychodzenia z inicjatywami związanymi z ulepszaniem procesu pracy i sposobów raportowania

Oferujemy

To jasne, ze dla Ciebie mamy!
  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie na okres ok. 6 miesięcy
  • poznanie procesów inwestycyjnych i aplikacji biznesowych (SAP, BPM)
  • możliwość szlifowania swoich umiejętności w zakresie Tableau
  • wsparcie doświadczonych Specjalistów i Ekspertów
  • dostęp do wewnętrznego rynku pracy

innogy Polska S.A.

innogy Stoen Operator to lider na energetycznym rynku warszawskim w obszarze zarządzania siecią elektroenergetyczną. Dostarczamy energię do ponad miliona Klientów!