Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Inżynier w dziedzinie inżynierii środowiska

Pracodawca: Instytut Ekologii Stosowanej Numer referencyjny: 1/12/2019/IES Data publikacji: 04 grudnia 2019 Lokalizacja: Lubuskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Woda: Oczyszczanie ścieków, Jakość i uzdatnianie

Opis stanowiska

Instytut Ekologii Stosowanej w Skórzynie zatrudni od lutego 2020 roku pracownika na stanowisku inżyniera w dziedzinie inżynierii środowiska.

W zakresie obowiązków przewidziano projektowanie układów oczyszczania wody i ścieków, organizację budowy, wykonywanie  prac inżynieryjno-budowlanych. Praca wymaga gotowości do pracy w delegacji na terenie całego kraju.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe w zakresie inżynierii środowiska,
  • biegła obsługa MS Office, AutoCAD lub innego programu do projektowania,
  • znajomość technologii oczyszczania wody i ścieków,
  • znajomość Prawa budowlanego, Prawa wodnego,
  • dyspozycyjność (praca w delegacjach),
  • umiejętności pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B,
  • odpowiedzialność za wykonywanie powierzonych zadań.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym,
  • adekwatne wynagrodzenie – uzależnione od stopnia zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • możliwość udziału w kursach/szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe pracownika.

Instytut Ekologii Stosowanej

Instytut Ekologii Stosowanej jest prywatną jednostką badawczo-wdrożeniową założoną w 2002 roku. Głównym celem jego powstania była chęć i potrzeba stworzenia warsztatu badawczo służącego pogłębianiu wiedzy z zakresu ekologii ogólnej oraz zastosowaniu jej do rozwiązywania wielu istotnych problemów środowiskowych. Działalność Instytutu to również ochrona przyrody, alternatywne źródła energii, edukacja oraz działalność inżynierska obejmująca projektowanie naturalnych oczyszczalni ścieków i stacji uzdatniania wody, stawów rekreacyjnych i kąpielowych, nadzorowanie, budowanie oraz przygotowywanie różnorodnych planów i koncepcji rozwiązań budynków i osiedli przyjaznych człowiekowi i środowisku. Instytut to miejsce pracy wielu osób i realizacji ich pasji zawodowych, ciekawych spotkań oraz dyskusji, a wreszcie kuźnia talentów i nowoczesnych rozwiązań inżynierskich.