Więcej  ›
20.04.2024 20 kwietnia 2024

Specjalista w Dziale Chemii

Pracodawca: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - PIB Numer referencyjny: OFERTA PRACY: SPECJALISTA W DZIALE CHEMII, Warszawa Data publikacji: 10 kwietnia 2019 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Pomiary, badania, monitoring
Przemysł i inżynieria: Chemia, chemia fizyczna, fizyka
Woda: Analizy, badania laboratoryjne

Opis stanowiska

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie Centrum Państwowej Służby ds. Bezpieczeństwa Budowli Piętrzących – OTKZ zatrudni osobę na stanowisko: Specjalista w Dziale Chemii

Miejsce pracy: 01-673 Warszawa, ul. Podleśna 61

Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie analiz w laboratorium chemicznym;
  • Opracowywanie wyników badań;
  • Pobieranie próbek w terenie;
  • Wykonywanie obowiązków w ramach wdrożonego systemu zarządzania zgodnie z normą 17025;
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych w odniesieniu do problematyki badań chemicznych i systemu zarządzania.

Wymagania

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o kierunku: inżynieria/ochrona środowiska, chemia, technologia chemiczna lub pokrewne;
  • Doświadczenie w pracy w laboratorium chemicznym z wdrożonym systemem zarządzania zgodnie z normą 17025;
  • Umiejętność obsługi komputera, w tym znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność analitycznego myślenia, samodzielnego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów, planowania i organizacji pracy oraz pracy w zespole;
  • Posiadanie następujących cech osobowości: dokładność, komunikatywność, sumienność, odpowiedzialność;
  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wykonywania zadań w terenie;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:
  • Umiejętność obsługi aparatury specjalistycznej (chromatografy gazowe, atomowa spektrometria absorpcyjna);
  • Doświadczenie w pracy próbkobiorcy w zakresie pobierania wody, ścieków, osadów dennych.

Oferujemy

Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole;
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Możliwość doskonalenia zawodowego;
  • Szkolenia stanowiskowe;
  • Udział w kursach i szkoleniach;
  • Opiekę medyczną w ramach opłaconego przez pracownika pakietu.

Inne informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie:

CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego w terminie do dnia 19.04.2019 r.:

na adres poczty elektronicznej: sekretariat.otkz@imgw.pl oraz urszula.dmitruk@imgw.pl

lub

dostarczenie koperty z wymaganymi dokumentami na adres:

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy

CPSBBP – OTKZ  ul. Kossutha 6, 40-844 Katowice

z dopiskiem: OFERTA PRACY: SPECJALISTA W DZIALE CHEMII, Warszawa.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - PIB

Do podstawowych statutowych zadań Instytutu należy prowadzenie prac naukowo-badawczych oraz służb państwowych w dziedzinach: meteorologii, hydrologii, oceanologii, gospodarki i inżynierii wodnej, jakości zasobów wodnych, gospodarki ściekowej, utylizacji osadów ściekowych.