Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Specjalista w Dziale Geodezji i Pomiarów Przemieszczeń

Pracodawca: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - PIB Numer referencyjny: OFERTA PRACY: SPECJALISTA W DZIALE GEODEZJI Data publikacji: 28 maja 2019 Lokalizacja: Katowice, Legionowo - Cała Polska Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Sprawozdania, ewidencje, kontrole
Środowisko naturalne, bioróżnorodność: Badania naukowe
Woda: Gospodarowanie wodami

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie geodezyjnych prac pomiarowych i kontrolnych na obiektach hydrotechnicznych,
  • opracowywanie wyników pomiarów terenowych i wykonywanie opracowań technicznych,
  • obsługa sprzętu pomiarowego i komputerowego zgodnie z ustalonymi technologiami,
  • wykonywanie lub współudział w opracowywaniu analiz i opinii związanych z pomiarami przemieszczeń obiektów  hydrotechnicznych,
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi IMGW-PIB Centrum Państwowej Służby ds. Bezpieczeństwa Budowli Piętrzących związanymi z techniczną kontrolą zapór.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne ( geodezja inżynieryjna, przemysłowa),
  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność (gotowość do częstych wyjazdów poza miejsce stałego zatrudnienia),
  • znajomość programów pakietu MS Office (szczególnie Word, Excel),
  • znajomość programów geodezyjnych (Mikromap, Winkalk itp.) oraz programów ze środowiska CAD oraz GIS,
  • brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy w terenie (praca na wysokościach pow. 3 m),
  • dobra orientacja w terenie,
  • umiejętność obsługi urządzeń technicznych ( np. elektronarzędzia),
  • umiejętność logicznego myślenia, zmysł inżynierski,
  • zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów w terenie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • otwartość i pozytywne nastawienie do pracy oraz chęć do rozszerzania i zdobywania wiedzy i doświadczenia.
Mile widziane:
  • doświadczenie zawodowe z zakresu pomiarów geodezyjnych dla wyznaczania przemieszczeń obiektów hydrotechnicznych lub na stanowisku wymagającym realizowania zadań zbliżonych do powyższych zagadnień,
  • doświadczenie w pracy terenowej,
  • znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • podstawowa wiedza prawna związana z zakresem podejmowanej pracy.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w doświadczonym zespole,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • możliwość doskonalenia zawodowego,
  • udział w kursach i szkoleniach,
  • opiekę medyczną w ramach opłaconego przez pracownika pakietu.

Inne informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie:

  • CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego w terminie do dnia 14.06.2019 r.
na adres poczty elektronicznej: sekretariat.otkz@imgw.pl oraz jacek.mikulski@imgw.pl

lub

  • dostarczenie koperty z wymaganymi dokumentami na adres:
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy
CPSBBP – OTKZ  ul. Kossutha 6, 40-844 Katowice
z dopiskiem: OFERTA PRACY: SPECJALISTA W DZIALE GEODEZJI,
Sekcja w Katowicach lub Sekcja w Legionowie.

Klauzula informacyjna
Administratorem danych osobowych jest Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy z siedzibą w Warszawie (01-673), ul. Podleśna 61. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: iodo@imgw.pl. Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie Pani/Pana dobrowolnej zgody a w przypadku wyrażenia wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji   na podstawie art. 6 ust. 1 lit) a i c rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (RODO) i nie są przekazywane innym odbiorcom, organizacji międzynarodowej czy do państw trzecich. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez  trzy miesiące od dnia przesłania. Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych. Dane osobowe można sprostować, usunąć, ograniczyć przetwarzanie, przenieść, wnieść sprzeciw. Kandydat ma prawo do dostępu do swoich danych osobowych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, wynika z przepisów, ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości realizowania rekrutacji. Na podstawie danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje, w tym nie stosuje się profilowania.
W zależności od Pani/Pana decyzji na jakie potrzeby będą przetwarzane dane osobowe, proszę o  wybranie i zawarcie w CV zgody o następującej treści:

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez IMGW-PIB z siedzibą w 01-673 Warszawa, Podleśna 61 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
lub
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez IMGW-PIB z siedzibą w 01-673 Warszawa, Podleśna 61 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Oferty niezawierające klauzuli nie będą rozpatrywane.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - PIB

Do podstawowych statutowych zadań Instytutu należy prowadzenie prac naukowo-badawczych oraz służb państwowych w dziedzinach: meteorologii, hydrologii, oceanologii, gospodarki i inżynierii wodnej, jakości zasobów wodnych, gospodarki ściekowej, utylizacji osadów ściekowych.