Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Technik w Dziale Geotechniki, Filtracji i Jakości Betonów Budowli Hydrotechnicznych

Pracodawca: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - PIB Numer referencyjny: OFERTA PRACY: TECHNIK W DZIALE Geotechniki Gorzów Wlkp. Data publikacji: 13 marca 2019 Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski - Lubuskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Gleba i ziemia: Geologia, goedezja
Woda: Melioracje i urządzenia wodne

Opis stanowiska

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie Centrum Państwowej Służby ds. Bezpieczeństwa Budowli Piętrzących – OTKZ zatrudni osobę na stanowisko: Technik w Dziale Geotechniki, Filtracji i Jakości Betonów Budowli Hydrotechnicznych, Sekcja w Gorzowie Wlkp.

Miejsce pracy: 66-400 Gorzów Wlkp., ul. Sybiraków 10

Zakres obowiązków:
  • wykonywanie i pomoc przy prowadzeniu badań terenowych z zakresu geologii i geotechniki;
  • wprowadzanie danych z zakresu oceny stanu technicznego obiektów hydrotechnicznych;
  • obsługa sprzętu komputerowego wraz z wymienionym powyżej oprogramowaniem;
  • obsługa sondy dynamicznej, wiertnicy geologicznej, sondy statycznej oraz młotka Schmidt`a.

Wymagania

Wymagania:
  • wykształcenie średnie;
  • dyspozycyjność – praca w terenie, wyjazdy służbowe (delegacje);
  • znajomość pakietu MS Office;
  • umiejętność pracy w zespole oraz samodzielne podejmowanie decyzji w terenie;
  • prawo jazdy kat. B (preferowane B+E).

Oferujemy

Oferujemy:
  • ciekawą pracę w młodym zespole;
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • możliwość doskonalenia zawodowego;
  • szkolenie stanowiskowe;
  • udział w kursach i szkoleniach;
  • opiekę medyczną w ramach opłaconego przez pracownika pakietu.

Inne informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie:

CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego w terminie do dnia 30.03.2019 r.:

na adres poczty elektronicznej: sekretariat.otkz@imgw.pl

lub

dostarczenie koperty z wymaganymi dokumentami na adres:

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy

CPSBBP – OTKZ

ul. Kossutha 6, 40-844 Katowice

z dopiskiem: OFERTA PRACY: TECHNIK  W DZIALE Geotechniki, Sekcja w Gorzowie Wlkp.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - PIB

Do podstawowych statutowych zadań Instytutu należy prowadzenie prac naukowo-badawczych oraz służb państwowych w dziedzinach: meteorologii, hydrologii, oceanologii, gospodarki i inżynierii wodnej, jakości zasobów wodnych, gospodarki ściekowej, utylizacji osadów ściekowych.