Więcej  ›
28.03.2024 28 marca 2024

Asystent ds. hydrotechniki

Pracodawca: Instytut OZE Sp. z o. o. Numer referencyjny: 2/10/2021 Data publikacji: 23 sierpnia 2022 Lokalizacja: Kielce - Świętokrzyskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Zarządzanie środowiskiem: Administracja, Oceny oddziaływania na środowisko, Pomiary, badania, monitoring

Opis stanowiska

Zadania:
· wsparcie przy opracowaniu dokumentacji projektowej,
· samodzielne sporządzanie przekrojów i profili cieków,
· opracowywanie rysunków rzutów, widoków i przekrojów konstrukcji na podstawie przykładowych rysunków w konsultacji w projektantem,
· opisy operatów, projektów budowalnych, wykonawczych, specyfikacji, na podstawie przykładowych dokumentacji i w konsultacji z projektantem.

Wymagania

· wykształcenie w zakresie budownictwa, budownictwa wodnego, inżynierii i gospodarki wodnej,
· dobra znajomość oprogramowania Autocad lub pokrewnego (IntelliCad),
· dobra znajomość rysunku technicznego i umiejętność składania dokumentacji,
· wiedza z zakresu Prawa budowlanego i Prawa wodnego,
· otwartość na nowe wyzwania, chęć rozwoju i zgłębiania wiedzy.

Oferujemy

· Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
· Elastyczny czas pracy
· Pakiet świadczeń dodatkowych: dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, zaplecze socjalne
· Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach
· Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach
· Możliwość awansu
· Dużą samodzielność w działaniu
· Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną
· Zespół przyjaźnie nastawionych do siebie ludzi, którzy dbają o dobre relacje, atmosferę w pracy i po niej

Inne informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres rekrutacja@ioze.pl

Instytut OZE Sp. z o. o.

Jesteśmy firmą projektową kompleksowo realizującą inwestycje związane z energetyką odnawialną. Nasze kompetencje obejmują wszystkie aspekty procesu inwestycyjnego, od stworzenia koncepcji po uzyskanie pozwolenia na budowę. Poszczególne etapy realizowanego projektu prowadzą inżynierowie specjalizujący się w takich dziedzinach jak: budownictwo, ochrona środowiska, hydrotechnika, elektryka, mechanika.