Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Asystent projektanta konstrukcji budowlanych

Pracodawca: Instytut OZE Sp. z o. o. Numer referencyjny: APKB/2022 Data publikacji: 23 sierpnia 2022 Lokalizacja: Kielce - Świętokrzyskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Projektowanie budynków, nadzór nad budową, Diagnostyka, audyty, certyfikaty, normy
Energia: Energetyka wodna

Opis stanowiska

Opis zadań:
· Przygotowywanie koncepcji technicznych;
· Tworzenie rysunków budowlanych i wykonawczych;
· Pomoc w realizacji projektów wg. opracowanych kryteriów, przyjętych norm technicznych i zgodnie z wyznaczonymi ramami czasowymi i budżetem;
· Przygotowywanie wniosków i pozyskiwanie decyzji administracyjnych.

Wymagania

· Wykształcenie techniczne na kierunku: Konstrukcje budowlane lub studenci studiów magisterskich;
· Uprawnienia budowlane do projektowania;
· Min. roczne doświadczenie w przygotowywaniu projektów budowlanych
· Znajomość programu AutoCad  i doświadczenie w przygotowywaniu rysunków;
· Znajomość procesu inwestycyjnego;
· Zaangażowanie i odpowiedzialność, kreatywność oraz chęć ciągłego rozwoju i zdobywania wiedzy;
· Orientacja na cel/projekt i skuteczność w ich realizacji
· Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

· Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;
· Atrakcyjne wynagrodzenie;
· Pakiet świadczeń dodatkowych: pakiet prywatnej opieki medycznej finansowany przez pracodawcę, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, dodatek do prywatnego żłobka i przedszkola,  zaplecze socjalne, firmowa drużyna sportowa, dodatek za przyjazd do pracy rowerem i inne;
· Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży budowlanej;
· Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, niskoenergetycznego;
· Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach;
· Możliwość dalszego awansu;
· Dużą samodzielność w działaniu;
· Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną;
· Praca w profesjonalnym zespole, w sprzyjającej rozwojowi zawodowemu atmosferze.

Inne informacje

Zainteresowane osoby prosimy o składanie swojej aplikacji przesyłając swoje CV na adres rekrutacja@ioze.pl. W temacie maila prosimy o wpisanie nazwy stanowiska.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.instytutoze.pl

Instytut OZE Sp. z o. o.

Jesteśmy biurem projektowym kompleksowo realizującym inwestycje związane z energetyką odnawialną. Nasze kompetencje obejmują wszystkie aspekty procesu inwestycyjnego, od stworzenia koncepcji po uzyskanie pozwolenia na budowę. Poszczególne etapy realizowanego projektu prowadzą inżynierowie specjalizujący się w takich dziedzinach jak: budownictwo, ochrona środowiska, hydrotechnika, elektryka, mechanika.