Więcej  ›
18.04.2024 18 kwietnia 2024

Koordynator działu projektowania sanitarnego

Pracodawca: Instytut OZE Sp. z o. o. Numer referencyjny: 1/11/2021 Data publikacji: 23 sierpnia 2022 Lokalizacja: Kielce - Świętokrzyskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 1-3 lata Branże:
Budownictwo i architektura: Instalacje, eksploatacja budynków
Energia: Energetyka wodna, Ciepło, ciepłownictwo

Opis stanowiska

  • Współpraca z wielobranżowym zespołem projektowym;
  • Wykonywanie projektów koncepcyjnych, budowlanych oraz wykonawczych dla nowych i modernizowanych obiektów pompowni przemysłowych, rurociągów przesyłowych, elektrowni wodnych, itp;
  • Aktualizacja istniejącej dokumentacji technicznej, dostosowywanie jej do nowych rozwiązań;
  • Kompletowanie dokumentacji projektowej;
  • Tworzenie raportów i opisów technicznych;
  • Koordynacja międzybranżowa.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, techniczne (preferowane kierunki: inżynieria środowiska, mechanika, budownictwo);
  • Mile widziane 4 lata doświadczenia w projektowaniu instalacji przemysłowych;
  • Mile widziane uprawnienia do projektowania w branży sanitarnej;
  • Znajomość oprogramowania AutoCad;
  • Wysokie zdolności analityczne;
  • Ukierunkowanie na projekt i odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • Komunikatywność, zaangażowanie i pracowitość;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych: pakiet prywatnej opieki medycznej finansowany przez pracodawcę, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe dla pracowników i ich bliskich, dodatek do prywatnego żłobka i przedszkola,  zaplecze socjalne, dodatek za przyjazd do pracy rowerem i inne;
  • Możliwość nauki i rozwoju w nowoczesnej firmie wśród ekspertów w branży budowlanej;
  • Pracę przy ciekawych i nowatorskich projektach z budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, niskoenergetycznego;
  • Możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach;
  • Możliwość dalszego awansu;
  • Dużą samodzielność w działaniu;
  • Bezpośrednią komunikację oraz bieżącą informację zwrotną;
  • Praca w profesjonalnym zespole, w sprzyjającej rozwojowi zawodowemu atmosferze.

Inne informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres rekrutacja@ioze.pl.
Kontakt tel. 780 095 049

Instytut OZE Sp. z o. o.

Jesteśmy firmą projektową kompleksowo realizującą inwestycje związane z energetyką odnawialną. Nasze kompetencje obejmują wszystkie aspekty procesu inwestycyjnego, od stworzenia koncepcji po uzyskanie pozwolenia na budowę. Poszczególne etapy realizowanego projektu prowadzą inżynierowie specjalizujący się w takich dziedzinach jak: budownictwo, ochrona środowiska, hydrotechnika, elektryka, mechanika.