Więcej  ›
19.04.2024 19 kwietnia 2024

Business Development and Launch Manager

Pracodawca: Interseroh Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Numer referencyjny: 30/06 Data publikacji: 01 lipca 2022 Lokalizacja: Łódź/Warszawa/Katowice/Kraków - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Gospodarka odpadami: Recykling i odzysk surowców

Opis stanowiska

  • analiza nowych projektów zlecanych przez jednostki międzynarodowe Interzero opiniowanie potencjalnych nowych projektów, analizowanie szans i zagrożeń;
  • monitorowanie obszaru rozwoju biznesu, opracowywanie wniosków i rekomendacji, sporządzanie cyklicznych raportów dla Zarządu;
  • opracowywanie „business cases” projektów dla rynku polskiego lub z udziałem rynku polskiego uwzględniających uzasadnienie/rekomendacje dot. wdrożenia bądź nie, również priorytetyzację projektów;
  • analiza rynku podwykonawców i partnerów biznesowych pod kątem współpracy w ramach nowych projektów (usługi lub/i produkty);
  • udział w projektach międzynarodowych mających na celu wdrożenie nowych usług lub/i produktów Interzero;
  • opracowywanie harmonogramów projektów, kalkulacji kosztowych, budżetów, wycen, itp.;
  • tworzenie zespołów projektowych;
  • kompleksowe zarządzanie projektami wdrożeń w Polsce zgodnie z metodyką przyjętą w Interzero;
  • zarządzanie zespołami projektowymi;
  • nadzór nad realizacją budżetu wdrożeń;
  • zarządzanie ryzykiem w prowadzonych projektach;
  • zapewnienie właściwej komunikacji w organizacji dotyczącej realizowanych projektów;
  • przegląd jakości i efektywności przeprowadzonych projektów, opracowywanie wniosków i rekomendowanie ewentualnych zmian;
  • archiwizacja informacji i dokumentacji projektów wdrożonych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane w zakresie zarządzania projektami lub/i uzyskany certyfikat PM;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min C1);
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami, mile widziane współpraca lub/i kierowanie projektami w środowisku międzynarodowym,
  • sprawna obsługa programów MS Office;
  • przedsiębiorczość i umiejętności negocjacyjne, sprawne podejmowanie decyzji;
  • umiejętność analizy i syntezy danych, wyciągania wniosków;
  • prawo jazdy kat. B;
  • gotowość do częstych podróży służbowych.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy);
  • pakiet prywatnej opieki medycznej oraz możliwość skorzystania z pakietu rodzinnego po preferencyjnych cenach;
  • możliwość skorzystania z karty Multi Sport;
  • środowisko pracy bazujące na konsekwentnej realizacji celów, współpracy, wzajemnym poszanowaniu wartości, otwartości na nowe rozwiązania i innowacyjności.

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • pakiet rodzinny po preferencyjnej cenie

Interseroh Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

Interseroh działa w duchu #ZeroWasteSolutions – dbamy o #RozwiązaniaBezMarnowania w zakresie gospodarki odpadami, recyklingu, doradztwa środowiskowego i edukacji. Wprowadzamy u klientów innowacyjne rozwiązania, które ograniczają marnowanie surowców i minimalizują niekorzystny wpływ na środowisko: od optymalizacji procesów odzysku i recyklingu surowców, poprzez fachowe audyty i warsztaty, po maszyny kompostujące i inteligentne kosze na odpady ułatwiające wdrożenie zmian w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym.