Więcej  ›
18.04.2024 18 kwietnia 2024

Content Project Manager

Pracodawca: Interseroh Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Numer referencyjny: 02/2022 Data publikacji: 10 stycznia 2022 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Zrównoważony rozwoj, CSR

Opis stanowiska

  • zarządzanie projektami w zakresie tworzenia treści (planowanie, organizowanie, pisanie i opieka redakcyjna, kontakt z osobami autorskimi itp.)
  • inicjowanie form (m.in.: posty blogowe, artykuły, ebooki, prezentacje, infografiki) i zawartości materiałów zgodnie z założeniami strategicznymi i charakterem wskazanych projektów
  • współpraca z interesariuszami wewnętrznymi (np.: kierownicy projektów, kadra zarządzająca) i zewnętrznymi (m.in.: redakcje, autorzy)
  • przygotowanie i prowadzenie szkoleń i warsztatów wewnętrznych w zakresie tworzenia i redagowanie treści
  • poszukiwanie nowych rozwiązań w zakresie usprawnienia pracy redakcyjnej i promocji treści
  • inne zadania zlecane przez przełożonego związane z zakresem funkcji działu

Wymagania

  • wykształcenie polonistyczne lub redaktorskie, lub ekwiwalent w postaci doświadczenia popartego licznymi przykładami w pisaniu oraz redakcji tekstów w języku polskim dla mediów o zasięgu ogólnopolskim, czasopism społecznych, czasopism popularnonaukowych
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1 poparta licznymi przykładami w pisaniu oraz redakcji tekstów w tym języku
  • znajomość zasad SEO i umiejętność tworzenia treści do publikacji w kanałach online zgodnie z tymi zasadami
  • umiejętność obsługi CMS, szczególnie środowiska wordpress
  • umiejętność tworzenia prezentacji i prostych grafik (obsługa Power Point, Canva, podstawowa obróbka zdjęć)
  • orientacja w bieżących kwestiach związanych z ochroną środowiska
  • prawo jazdy kat. B mile widziane
Jednocześnie pragniemy poinformować, iż jeden z etapów rekrutacyjnych będzie polegać na przygotowaniu tekstu na zadany temat.
W ramach zgłoszenia, prosimy o przesłanie wyłącznie prezentacji o sobie na max. 3 slajdach PowerPoint.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • zadaniowe podejście do organizacji czasu pracy;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się branży, udział w wydarzeniach branżowych;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej oraz możliwość skorzystania z pakietu rodzinnego po preferencyjnych cenach;
  • możliwość skorzystania z karty Multi Sport;
  • środowisko pracy bazujące na konsekwentnej realizacji celów, współpracy, wzajemnym poszanowaniu wartości, otwartości na nowe rozwiązania i innowacyjności.

Inne informacje

Do CV prosimy dołączyć klauzulę:
"Wyrażam niniejszym dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Interseroh (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)"
Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERSEROH Organizacja Odzysku Opakowań S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Wiertnicza 165, 02-952 Warszawa.
Pełna treść dokumentu Polityka Ochrony Danych Osobowych Interseroh dostępna na stronie internetowej: https://www.interseroh.pl/polityka-prywatnosci/polityka-prywatnosci/

Interseroh Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

Interseroh działa w duchu #ZeroWasteSolutions – dbamy o #RozwiązaniaBezMarnowania w zakresie gospodarki odpadami, recyklingu, doradztwa środowiskowego i edukacji. Wprowadzamy u klientów innowacyjne rozwiązania, które ograniczają marnowanie surowców i minimalizują niekorzystny wpływ na środowisko: od optymalizacji procesów odzysku i recyklingu surowców, poprzez fachowe audyty i warsztaty, po maszyny kompostujące i inteligentne kosze na odpady ułatwiające wdrożenie zmian w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym.