Więcej  ›
23.04.2024 23 kwietnia 2024

Sales Development Manager

Pracodawca: Interseroh Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Numer referencyjny: 30/06 Data publikacji: 01 lipca 2022 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: 3-5 lat Branże:
Gospodarka odpadami: Recykling i odzysk surowców

Opis stanowiska

  • gromadzenie informacji o nowej usłudze/produkcie i opracowywanie kart nowych usług/produktów zgodnie z przyjętą formułą oraz przy uwzględnieniu wyczerpującego zakresu danych umożliwiającego sprawne prowadzenie działań handlowych oraz wspierającego budowanie wizerunku Interzero jako profesjonalnego dostawcy usług i produktów w swojej branży;
  • analiza konkurencji dla usług świadczonych przez Interzero, analiza ich zyskowności i potencjału, ewentualna aktualizacja pakietowania oferowanych usług;
  • dostarczanie i wymiana informacji handlowych w ramach współpracy w międzynarodowej Interzero;
  • prowadzenie działań w celu pozyskania dla Spółek Interzero w Polsce klientów na nowe usługi lub/i produkty (w tym spotkania z klientami);
  • realizacja transakcji dot. sprzedaży nowych produktów lub/i usług;
  • analiza przeprowadzonych transakcji i raportowanie wniosków pod kątem doskonalenia usługi/produktu, zapisów umownych, struktury działań sprzedażowych, itp.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane ukończenie kierunków związanych z gospodarowaniem odpadami lub kierunków ekonomicznych;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – min. C1 (praca w środowisku międzynarodowym);
  • znajomość branży gospodarowania odpadami, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie w tworzeniu strategii sprzedażowych;
  • znajomość przepisów prawa w zakresie szeroko pojętej gospodarki odpadami, w tym Ustawy o odpadach oraz umiejętność ich zastosowania w praktyce,
  • sprawna obsługa programów MS Office,
  • przedsiębiorczość i umiejętności negocjacyjne poparte wynikami, orientacja na realizację celu;
  • strategiczne podejście do sprzedaży, analiza danych i trendów, wnioskowanie; podejmowanie decyzji;
  • umiejętność budowania trwałych relacji biznesowych;
  • prawo jazdy kat. B;
  • gotowość do częstych podróży służbowych.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • wysoki stopień samodzielności w działaniu;
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy);
  • pakiet prywatnej opieki medycznej oraz możliwość skorzystania z pakietu rodzinnego po preferencyjnych cenach;
  • możliwość skorzystania z karty Multi Sport;
  • środowisko pracy bazujące na konsekwentnej realizacji celów, współpracy, wzajemnym poszanowaniu wartości, otwartości na nowe rozwiązania i innowacyjności.

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych;
  • prywatna opieka medyczna;
  • dofinansowanie szkoleń i kursów;
  • ubezpieczenie na życie;
  • możliwość pracy zdalnej;
  • elastyczny czas pracy;
  • spotkania integracyjne;
  • pakiet rodzinny po preferencyjnej cenie.

Interseroh Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

Interseroh działa w duchu #ZeroWasteSolutions – dbamy o #RozwiązaniaBezMarnowania w zakresie gospodarki odpadami, recyklingu, doradztwa środowiskowego i edukacji. Wprowadzamy u klientów innowacyjne rozwiązania, które ograniczają marnowanie surowców i minimalizują niekorzystny wpływ na środowisko: od optymalizacji procesów odzysku i recyklingu surowców, poprzez fachowe audyty i warsztaty, po maszyny kompostujące i inteligentne kosze na odpady ułatwiające wdrożenie zmian w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym.