Więcej  ›
19.03.2024 19 marca 2024

Specjalista ds. sprzedaży

Pracodawca: Interseroh Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Numer referencyjny: 2/2021 Data publikacji: 11 października 2021 Lokalizacja: Warszawa - Mazowieckie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Zarządzanie przedsiębiorstwem: Handel i sprzedaż
Gospodarka odpadami: Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna, Recykling i odzysk surowców

Opis stanowiska

  • Analizowanie rynku, ofert i aktywności konkurencji
  • Prowadzenie działań w celu pozyskania dla Spółki nowych klientów oraz utrzymywanie i rozwój relacji z obecnymi klientami Spółki
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • Opracowywanie ofert handlowych
  • Sporządzanie umów i dokumentacji handlowej
  • Bieżąca aktualizacja systemu CRM
  • Systematyczne raportowanie w zakresie prowadzonych aktywności handlowych

Wymagania

Nie wymagamy fachowej wiedzy ani doświadczenia.

To czego od Ciebie wymagamy to:
  • Chęć do pracy z ludźmi
  • Umiejętność analizy i syntezy danych
  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji
  • Orientacji na wyniki
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie min. na poziomie B1/B2
  • Sprawna obsługa programów z pakietu MS Office

Mile widziane doświadczenie na stanowisku handlowym.

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Środowisko pracy bazujące na konsekwentnej realizacji celów, współpracy, wzajemnym poszanowaniu wartości, otwartości na nowe rozwiązania i innowacyjności

Inne informacje

Klauzula informacyjna
Wyrażam niniejszym dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez INTERSEROH Organizacja Odzysku Opakowań S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Wiertnicza 165, 02-952 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie w celu przeprowadzenia rekrutacji przez INTERSEROH Organizacja Odzysku Opakowań S.A.. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym, że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.
Z Administratorem można się kontaktować pod adresem poczty elektronicznej: biuro@interseroh.pl.

Interseroh Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

Interseroh działa w duchu #ZeroWasteSolutions – dbamy o #RozwiązaniaBezMarnowania w zakresie gospodarki odpadami, recyklingu, doradztwa środowiskowego i edukacji. Wprowadzamy u klientów innowacyjne rozwiązania, które ograniczają marnowanie surowców i minimalizują niekorzystny wpływ na środowisko: od optymalizacji procesów odzysku i recyklingu surowców, poprzez fachowe audyty i warsztaty, po maszyny kompostujące i inteligentne kosze na odpady ułatwiające wdrożenie zmian w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym.