Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

Asystent ds. obsługi kontraktów

Pracodawca: Interseroh Polska Sp. z o. o. Numer referencyjny: 3/2021 Data publikacji: 22 listopada 2021 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: - Doświadczenie: - Branże:
Gospodarka odpadami: Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna, Recykling i odzysk surowców

Opis stanowiska

  • Bieżąca obsługa w zakresie wyznaczonych projektów związanych z odbiorami odpadów od Klientów
  • Wprowadzanie i ciągła aktualizacja bazy danych Platformy Odpadowej dla wyznaczonych Klientów
  • Przygotowywanie niezbędnej dokumentacji dotyczącej obsługi kontraktów
  • Wdrażanie pod nadzorem nowych projektów obsługi kompleksowej i nadzór nad bieżącymi projektami od strony dokumentacyjno-technicznej
  • Kontakt i utrzymywanie relacji biznesowych z wyznaczonymi Klientami

Wymagania

  • Przede wszystkim: motywacja do pracy i chęć poszerzania swojej wiedzy
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów preferowane kierunki związane z gospodarowaniem odpadami lub ochroną środowiska
  • Sprawna obsługa programów MS Office
  • Znajomość przepisów prawa w zakresie szeroko pojętej gospodarki odpadami
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B1
  • Efektywne komunikowanie się.

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży
  • Szkolenie merytoryczne przygotowujące do pracy
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Środowisko pracy bazujące na konsekwentnej realizacji celów, współpracy, wzajemnym poszanowaniu wartości, otwartości na nowe rozwiązania i innowacyjność

Inne informacje

Klauzula informacyjna:

Wyrażam niniejszym dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Interseroh Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Wiertnicza 165, 02-952 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Interseroh Polska Sp. z o.o. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym, że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania.
Z Administratorem można się kontaktować pod adresem poczty elektronicznej: biuro@interseroh.pl.

Interseroh Polska Sp. z o. o.

Interseroh działa w duchu #ZeroWasteSolutions – dbamy o #RozwiązaniaBezMarnowania w zakresie gospodarki odpadami, recyklingu, doradztwa środowiskowego i edukacji. Wprowadzamy u klientów innowacyjne rozwiązania, które ograniczają marnowanie surowców i minimalizują niekorzystny wpływ na środowisko: od optymalizacji procesów odzysku i recyklingu surowców, poprzez fachowe audyty i warsztaty, po maszyny kompostujące i inteligentne kosze na odpady ułatwiające wdrożenie zmian w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym.