Więcej  ›
18.04.2024 18 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi kontraktów

Pracodawca: Interseroh Polska Sp. z o. o. Numer referencyjny: 4/2021 Data publikacji: 22 listopada 2021 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: - Branże:
Gospodarka odpadami: Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna, Recykling i odzysk surowców

Opis stanowiska

  • Realizacja całokształtu działań wynikających z wykonania usługi odbioru odpadów od klientów (w tym logistyka usług firm podwykonawczych, obsługa ewentualnych awarii)
  • Wdrażanie nowych projektów obsługi kompleksowej (RSI) i nadzór nad bieżącymi projektami od strony dokumentacyjno-technicznej
  • Bieżące udzielanie informacji i odpowiedzi na pytania klientów (telefon, mail);
  • Bieżący kontakt z firmami podwykonawczymi
  • Sporządzanie wycen odbioru odpadów
  • Bieżące, systematyczne uzupełnianie danych w systemie wewnętrznym firmy (Platforma Odpadowa)
  • Sporządzanie zestawień miesięcznych w zakresie prowadzonych kontraktów;
  • Bieżąca aktualizacja bazy danych infrastruktury technicznej dla prowadzonych kontraktów
  • Monitorowanie rynku w zakresie usług odbioru odpadów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, preferowane kierunki związane z gospodarowaniem odpadami i/lub ochroną środowiska
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, mile widziane w firmie o podobnym profilu, tj. w branży gospodarowania odpadami;
  • Biegła obsługa komputera (w szczególności Word, Excel PowerPoint)
  • Znajomość języka angielskiego w piśmie i w mowie (minimum B2)
  • Efektywna komunikacja i współpraca w zespole
  • Mile widziane: znajomość przepisów prawa w zakresie ochrony środowiska oraz umiejętność ich zastosowania w praktyce będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Szkolenie merytoryczne przygotowujące do pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej oraz możliwość skorzystania z pakietu rodzinnego po preferencyjnych cenach
  • Możliwość skorzystania z karty Multi Sport
  • Środowisko pracy bazujące na konsekwentnej realizacji celów, współpracy, wzajemnym poszanowaniu wartości, otwartości na nowe rozwiązania i innowacyjności

Inne informacje

Proszę o umieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Interseroh Polska Sp. z o. o. w celu rekrutacji na powyższe stanowisko.

Interseroh Polska Sp. z o. o.

Interseroh działa w duchu #ZeroWasteSolutions – dbamy o #RozwiązaniaBezMarnowania w zakresie gospodarki odpadami, recyklingu, doradztwa środowiskowego i edukacji. Wprowadzamy u klientów innowacyjne rozwiązania, które ograniczają marnowanie surowców i minimalizują niekorzystny wpływ na środowisko: od optymalizacji procesów odzysku i recyklingu surowców, poprzez fachowe audyty i warsztaty, po maszyny kompostujące i inteligentne kosze na odpady ułatwiające wdrożenie zmian w kierunku gospodarki o obiegu zamkniętym.