Więcej  ›
25.04.2024 25 kwietnia 2024

Specjalista ds. obsługi kontraktów w Dziale Zarządzania Odpadami

Pracodawca: INTERSEROH Polska Sp. z o.o. Numer referencyjny: 1 Data publikacji: 28 lutego 2020 Lokalizacja: Kraków - Małopolskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę Doświadczenie: Mniej niż rok Branże:
Gospodarka odpadami: Recykling i odzysk surowców, Zarządzanie, odbiór, zbiórka selektywna, Ewidencja, raporty

Opis stanowiska

Specjalista będzie wspierać nas w zakresie bieżącej obsługi kontraktów poprzez:
  • prowadzenie i ciągłą optymalizację projektów Działu Zarządzania Odpadami,
  • przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby Klientów oraz na potrzeby wewnętrzne działu, w tym sporządzanie zestawień miesięcznych w celu rozliczenia prowadzonych projektów,
  • opracowywanie wycen odbioru odpadów.

Wymagania

Wymagane:
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmach o pokrewnym profilu działalności (preferowane: firmy z branży gospodarki odpadami/ochrony środowiska/logistyki),
  • wykształcenie kierunkowe (ochrona/inżynieria środowiska, logistyka).

Mile widziane:
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej korporacji,
  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia wiedzy w zakresie praktycznego wykorzystania przepisów ochrony środowiska,
  • Pracę w dobrej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole,
  • Dostęp do pakietu socjalnego: ubezpieczenie medyczne, kartę sportową, ubezpieczenia grupowe.

Inne informacje

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres:
rekrutacja@interserohpolska.pl
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Informacja Administratora danych osobowych dla kandydata do pracy w Interseroh Polska Sp. z o.o.

1) Administrator danych
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Interseroh Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Wiertnicza 165, 02-952 Warszawa, wpisana przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 459881, której został nadany numer NIP 9512367010, REGON 146653200, – dalej jako „Interseroh”. Z Administratorem można się kontaktować pod numerem telefonu (22) 742 10 22 i pod adresem poczty elektronicznej: biuro@interseroh.com.
2) Cel przetwarzania oraz podstawa prawna przetwarzania
Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach oceny Pani/Pana kwalifikacji kandydata do pracy na określonym stanowisku.
3) Prawo wycofania zgody
W zakresie, w jakim Pana/Pani dane są przetwarzane na podstawie zgody przysługuje Pani/Panu prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie. Można to zrobić wysyłając oświadczenie o wycofaniu zgody na nasz adres korespondencyjny lub na adres e-mail biuro@interseroh.com. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
4) Odbiorcy danych
Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych jest Interseroh Polska Sp. z o.o.
5) Przekazywanie danych poza Europejski Obszar Gospodarczy
Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.
6) Okres przechowywania danych
Pani/Pana dane będą przechowywane do momentu zakończenia rekrutacji na stanowisko na które Pan/Pani aplikuje.
7) Prawa osoby, której dane dotyczą
W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przysługują Pani/Panu następujące uprawnienia:
a) prawo dostępu do danych osobowych, w tym prawo do uzyskania kopii tych danych,
b) prawo do żądania sprostowania (poprawiania) danych osobowych– w przypadku gdy dane są nieprawidłowe lub niekompletne,
c) prawo do żądania usunięcia danych osobowych,
d) prawo do żądania ograniczenia przetwarzania danych osobowych,
e) prawo do przenoszenia danych, tj. do otrzymania od Administratora danych osobowych w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego,
f) prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą przy ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO.

INTERSEROH Polska Sp. z o.o.

Jako niezależne przedsiębiorstwo działające w środowisku międzynarodowym oferujemy swoim klientom szeroki wachlarz usług, od podstawowego przejęcia obowiązku ustawowego aż po kompleksowe rozwiązania dotyczące gospodarki odpadami.