Więcej  ›
24.04.2024 24 kwietnia 2024

ELEKTROMONTER - MONTER

Pracodawca: Inzynio Sp. z o.o. Numer referencyjny: 04bf4dcc Data publikacji: 13 lutego 2024 Lokalizacja: Koleczkowo - Pomorskie Rodzaj umowy: Umowa o pracę ( Umowa o prace na pełny etat ( 3 miesięczny okres próbny )) Doświadczenie: - Branże:
Przemysł i inżynieria: Inżynieria energetyczna, elektroniczna i mechaniczna

Opis stanowiska

Budowa sieci elektroenergetycznych na 0,4kV
Realizacja prac zgodnie z dokumentacją techniczną

Wymagania

Uprawnienia E- Do 1 kV (Możliwa pomoc w wyrobieniu uprawnień)
Prawo Jazdy Kat. B (Kat. E Będzie dodatkowym atutem)
Praca w godzinach 7:00-17:00 (W godziny pracy wliczamy dojazd z miejsca odbioru samochodu służbowego z "Koleczkowo" na wyznaczone miejsce pracy
Praca w terenie: Gdynia/Rumia/Kosakowo
Mile widziane:
Umiejętność pracy na wysokości (słupy energetyczne 0,4kV)
Uprawnienia PPN - Sieci Rozdzielcze 0,4kV
Wiedza w zakresie montażu stacji transformatorowych
Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów

Oferujemy

5000-8000 zł na rękę
Umowa o prace na pełny etat ( 3 miesięczny okres próbny )
Ubrania Robocze
Sprzęt BHP
Szkolenie BHP
Miła Atmosfera
Płatny Urlop 2x w roku po 2 tygodnie
Wczasy Pod Gruszą
Premia Świąteczna

Inzynio Sp. z o.o.

Inzynio to portal pracy dla inżynierów i specjalistów technicznych: www.inzynio.pl

Większość ofert posiada widełki wynagrodzenia.